Siedlce. Starsi Panowie w młodszym wykonaniu

Piosenki Kabaretu Starszych Panów mają swoich wielbicieli. Czy młode pokolenie również ulegnie ich czarowi? 17 lutego o godz. 17.00, w Niedzielnym Salonie Muzycznym, piosenki te zaśpiewają w Sali Białej MOK Zuzanna Makowska, Kamil Zięba i Adam Sychowski.

«Zuzanna Makowska - ukończyła ZPSM II st. im. Fryderyka Chopina w Warszawie na wydziale wokalno-estradowym. Śpiewa w Filharmonii Narodowej oraz w Studiu Accantus. Występuje w teatrze Rampa w spektaklach Teatru Muzycznego Tintilo, współpracuje z fundacją "Kulturalne Dzieci" w spektaklach interaktywnych dla najmłodszych.

Kamil Zięba - to absolwent wydziału wokalno-aktorskiego (specjalność - musical) Akademii Muzycznej w Gdańsku. Jest solistą Filharmonii Narodowej oraz Studia Accantus, laureatem ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali piosenki. Współpracował z teatrami w całej Polsce. Obecnie można go usłyszeć w musicalach "Czarownice z Eastwick" oraz w "Rodzinie Addamsów" Warszawskiego Teatru Syrena.

Adam Sychowski - ukończył Akademię Muzyczną im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Od 1997 roku nieprzerwanie realizuje koncerty edukacyjne Filharmonii Narodowej. Występuje w spektaklach tematycznych teatru Buffo, gdzie - m.in. wspólnie z Januszem Stokłosa - gra duety fortepianowe oraz w spektaklach teatru IMKA. Uczestniczył w nagraniach muzyki do filmów "Mój Nikifor" i "Plac Zbawiciela". Brał udział w produkcjach telewizyjnych oraz w pierwszym na świecie musicalu w 3D o Poli Negri pt. "Polita".»

e-teatr.pl - wortal teatru polskiego © Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego