powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. Mazowiecki Teatr Muzyczny ze Sceną Kocjana

Mazowiecki Teatr Muzyczny imienia Jana Kiepury rozpoczyna długofalową współpracę ze Sceną Kocjana. Już od lutego w nowej dla Teatru sali, która mieści się na Bemowie (ul. Kocjana 3) będzie można oglądać koncerty oraz przedstawienia muzyczne dla dzieci, przygotowywane przez MTM.

- Mazowiecki Teatr Muzyczny to bardzo dynamicznie rozwijająca się instytucja. Nasze koncerty, przedstawienia muzyczne i inne propozycje repertuarowe zdobyły już sympatię publiczności. Mamy także ambitne plany dotyczące następnych projektów muzycznych. Dlatego cieszę się z nawiązania długofalowej współpracy ze Sceną Kocjana. To ciekawa przestrzeń, która daje możliwość realizacji najbliższych planów Teatru. Planujemy prezentować tutaj przede wszystkim ciekawe i zróżnicowane tematycznie koncerty, ale także przedstawienia muzyczne dla dzieci. A na dobry początek, publiczności z Bemowa i okolicy, proponujemy koncert walentynkowy "Musical Melodies", w którym musicalowe hity zaprezentują prawdziwe gwiazdy gatunku: Edyta Krzemień oraz Damian Aleksander. W marcu natomiast zapraszamy na wyjątkowy koncert z muzyką operetkową pt. "Brunetki, blondynki...". Wierzę, że Scena Kocjana już wkrótce stanie się dobrze rozpoznawalnym miejscem, w którym będzie można posłuchać dobrej muzyki w najlepszym wykonaniu - mówi Iwona Wujastyk, dyrektor Mazowieckiego Teatru Muzycznego.

Scena Kocjana to sala widowiskowa z widownią przeznaczoną dla niemal 200 osób. Obszerne foyer może być z powodzeniem aranżowane jako przestrzeń wystawowa.

O wszystkich wydarzeniach artystycznychz repertuaru Mazowieckiego Teatru Muzycznego imienia Jana Kiepury można przeczytać na stronie internetowej Teatru: www.mteatr.pl.