powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Łódź. Walentynki z "DekAmore"

Scena Teatru Lalek Arlekin dla dorosłych po dłuższej przerwie znowu zaczyna grać i zaprasza pełnoletnich widzów na "DekAmore" w reż. Bogdana Nauki. W okolicach Walentynek - teatr znowu gramy o miłości.

W sobotę, 9 lutego, w przedwalentynkowy weekend zapraszamy do Teatru Lalek Arlekin na specjalny wieczór dla zakochanych. Na wszystkich widzów, którzy wybiorą sobotę na wizytę w Arlekinie po spektaklu czeka na foyer poczęstunek z lampką wina, a także walentynkowa sesja fotograficzna. Chętnych, którzy chcieliby zobaczyć sam spektakl zapraszamy w niedzielę, przypominając, że bilety dla widzów "60+" kosztują u nas tylko 15 zł.

"DekAmore" to propozycja Teatru Lalek Arlekin - dla widza dorosłego. Dowcipne, erotyczne

a jednocześnie wysmakowane etiudy zostały zaczerpnięte z klasyki gatunku czyli "Dekamerona" Giovanniego Boccaccia. Spektakl stanowi zbiór etiud powiązanych w cykl motywem miłości, pokazanej w różnym ujęciu, zarówno tej platonicznej, jak i zmysłowej, zawsze jednak pełnej uroku

i dowcipu. Współczesne piosenki, zgrabnie komentujące aktualne trendy w światowej erotyce napisał uznany poeta i profesor literatury angielskiej David Malcolm. Jeżeli dołożymy do tego choreografię, znakomite kostiumy oraz niecodzienną i zaskakującą animację lalkami, otrzymamy inteligentny spektakl dla dorosłych, zręcznie poruszający się po odwiecznych problemach męsko-damskich.

GRAMY:

9 lutego 2019, godz. 19.00

DEKAMORE - GRAMY Z SERCEM - PRZEDSTAWIENIE WALENTYNKOWE - Z LAMPKĄ WINA I POCZĘSTUNKIEM (bilety w cenie 40 zł)

oraz

10 lutego 2019, godz. 19.00

DEKAMORE - PRZEDSTAWIENIE (bilety w cenie 30 zł, a widzowie "60+" - 15 zł)

Czas trwania: 1 godzina (bez przerwy), Scena Kameralna

Rezerwacja biletów:

telefonicznie: 42 632 58 99 lub mailowo: biletyrezerwacja@teatrarlekin.pl

Liczba miejsc ograniczona