powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Tarnów. Ferie z promocją w teatrze

Teatr im. Solskiego przygotował promocyjną ofertę podczas zimowych ferii - od 24 do 26 stycznia spektakl "Płuca" w cenie 15 zł.

"Płuca" to uniwersalna opowieść o miłości - niedoskonałej, trudnej, ale prawdziwej. Takiej, od której brakuje tchu. W tym spektaklu każdy znajdzie coś dla siebie, a szczególnie młodzi widzowie.

"Płuca" to mądra, aktualna, niezwykle zabawna i bardzo wzruszająca opowieść o pokoleniu, którym kieruje niepewność, wątpliwości, stres i strach przed rozpadem znanego świata, o odpowiedzialności i dojrzewaniu do rodzicielstwa w czasach globalnego niepokoju, terroryzmu i napiętych stosunków politycznych. Młodzi bohaterowie Macmillana muszą zweryfikować własne przekonania, zmierzyć się z konsekwencjami swoich decyzji, pokonać lęki, podjąć ryzyko i przede wszystkim zawalczyć o miłość.

Spektakl zdobył Nagrodę Główną przyznaną przez Jury XVIII Ogólnopolskiego Festiwalu Dramaturgii Współczesnej "Rzeczywistość przedstawiona" Zabrze 2018. Jury Młodych przyznało nagrodę dla najlepszego zespołu aktorskiego.

W spektaklu występują: Ewa Jakubowicz, Filip Kowalczyk

Spektakl dla widzów od 16 roku życia.

Najbliższe terminy grania: 24, 25, 26 stycznia, godz, 19:00

Na hasło FERIE ZIMOWE bilety w cenie 15 zł od osoby.

Rezerwacje: 14 688-32-87, 784-976-025, 668 323 998, kasabiletowa@teatr.tarnow.pl