powiększwersja do drukupoleć znajomemu

USA. "Kształty" dla małych widzów

Living Space Theatre zaprezentuje 18 i 26 stycznia w Hudson (stan Nowy Jork) autorski spektakl "Kształty".

"Kształty" to spektakl teatru tańca dla najmłodszych - od 2 roku życia. Twórcami oraz wykonawcami są Grzegorz Łabuda oraz Jakub Margosiak. Spektakl powstał przy współpracy z Katowice Miasto Ogrodów - Instytucją Kultury im. Krystyny Bochenek. Pokazy odbędą się dla lokalnej społeczności oraz studentów Michael Chekhov School. Prezentacje dofinansowano z budżetu Miasta Katowice.

Opis spektaklu

A co gdyby wszystkie otaczające nas kształty ożyły - zaczęły się poruszać, wchodzić na okna albo żyć tak jak ludzie - jeść, czytać, a nawet tworzyć człekokształtne relacje? Jak różne kształty jesteśmy sobie w stanie wyobrazić? Czy moglibyśmy się z nimi zaprzyjaźnić? Ukształtować coś, odkształcić, nabrać kształtu, być kształtu czegoś, mieć kształt lub wykształcić? Ten spektakl to nie jest kolejna wersja kopciuszka czy opowieści wigilijnej.

"K S Z T A Ł T Y" to spektakl teatru tańca, pobudzający wyobraźnię, przedstawiający życie dwóch abstrakcyjnych stworów o różnych kolorach i kształtach. Spektakl uruchomi wyobraźnię zarówno dzieci jak i dorosłych."