powiększwersja do drukupoleć znajomemu
Zobacz film

Katowice. "Rollercoaster" w Mieście Ogrodów

Studio Musicalowe STEP Tomasza Micha zaprasza 31 stycznia o godz. 18 na musical "Rollercoaster".

Nasze przedstawienia obejrzało do tej pory kilkadziesiąt tysięcy widzów.

Opis spektaklu

Cezary Król, znany aktor i celebryta jest u szczytu kariery, właśnie odbiera nagrodę "Człowieka Roku". Sukces zawodowy nie idzie niestety w parze ze szczęściem. Cezary popada w kolejne nałogi, nie układa mu się także w życiu prywatnym. Pewne wydarzenie przewartościowuje cały jego świat o 180 stopni. Czy poradzi sobie w zupełnie nowej rzeczywistości?

Reżyseria: Tomasz Mich, Tomasz Owczarek

Scenariusz: Alina Moś-Kerger

Choreografia: Tomasz Mich

Przygotowanie aktorskie: Tomasz Owczarek

Przygotowanie wokalne: Aleksandra Konior

Scenografia: Joanna Barnaś-Wójcik

Wizualizacje: Maciej Mendyka

Studio Musicalowe STEP Tomasza Micha działa od 13 lat, od tego czasu powstało kilkanaście spektakli muzycznych i musicali.

Reżyserią zajmuje się Tomasz Mich (nominacja do "Złotej Maski" Województwa Śląskiego za spektakl "Skóra i lateks", Nagroda Prezydenta Miasta Chorzowa w dziedzinie kultury "Chłopiec z łabędziem" za rok 2016) oraz Tomasz Owczarek (nominacja do "Złotej Maski" Województwa Śląskiego za spektakl "Piaskownica", nominacja w kategorii najlepszy debiut aktorski Województwa Dolnośląskiego za spektakl "Dwunastu gniewnych ludzi").

Nasze spektakle "Kochaj i tańcz", "Jak nie my, to kto?", "Ja się boję sama spać", "Rollercoaster", "Zbrodnia i kara", i "Hotel Czarna Magnolia" cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony publiczności (kilkadziesiąt tysięcy widzów). W widowiskach przewija się od 30 do nawet 150 aktorów, tancerzy i wokalistów.