powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Poznań. "Zrobie co zechce" Porywaczy w Ósemkach

24 i 25 stycznia o godz. 19 w Teatrze Ósmego Dnia w Poznaniu odbędą się prezentacje najnowszego spektaklu Teatru Porywacze Ciał pt: "Zrobie co zechce" według tekstu Macieja Adamczyka, w reżyserii i wykonaniu Katarzyny Pawłowskiej i Macieja Adamczyka.

Ten kraj ma przyszłość...

Resztę zdania drzewo zasłania i tu się rodzą ciekawe pytania:

Czy, podobnie jak owo drzewo wyrażasz gorące pragnienie zerwania z codzienną rutyną, aby choć przez chwilę znaleźć się w centrum uwagi?

Czy postrzegasz świat jako miejsce pełne schematów i powtórzeń?

Czy chmara motyli we śnie to znak, że przyszłość wygląda obiecująco?

Czy kontakt z ludźmi jest dla Ciebie równie ważny jak dieta?

Czy marnując swoje możliwości intelektualne masz poczucie straty?

Czy wiesz na czym właściwie polega piękno tej krainy?

Usiądź z nami i pofilozofuj sobie.

Ceny do uzgodnienia.

Zapraszamy.

"Zrobie co zechce" to najnowszy spektakl Teatru Porywacze Ciał. Tekst Maciej Adamczyk. Reżyseria i wykonanie: Katarzyna Pawłowska i Maciej Adamczyk. Premiera odbyła się w październiku 2018 roku w Teatrze Ósmego Dnia w Poznaniu.

Teatr Porywacze Ciał to wielokrotnie nagradzany, profesjonalny teatr prywatny, który istnieje od 1992 roku. Tworzą go absolwenci wrocławskiej PWST - Katarzyna Pawłowska i Maciej Adamczyk - zawodowi aktorzy, którzy pełnią również funkcję dramaturgów i reżyserów. Tworzą spektakle autorskie i bardzo różnorodne - salowe, plenerowe, muzyczne, monodramy i działania na styku teatru i sztuki performance.

https://www.facebook.com/teatr.porywacze.cial/

www.porywaczecial.art.pl