powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. Konferencja programowa Departamentu Tańca IMiT

Departament Tańca IMiT zaprasza na konferencję programową, która odbędzie się w najbliższą środę 19 grudnia o godz. 11:00 w Warszawie przy ul. A. Fredry 8.

Celem konferencji jest przedstawienie instytucjom, organizacjom, artystom i mediom, działającym w sferze tańca, podsumowania tegorocznych inicjatyw oraz możliwości realizacji projektów we współpracy z Instytutem Muzyki i Tańca.

Program konferencji obejmie podsumowanie działalności Departamentu Tańca IMiT w mijającym roku oraz plany na rok 2019. Zostanie również podsumowana tegoroczna edycja Sceny Tańca Studio, realizowana wspólnie z Teatrem Studio. Przedstawiciele Polskiej Sieci Tańca wraz z Instytutem Muzyki i Tańca, będącym od 2018 r. głównym organizatorem Sieci, podpiszą porozumienie o powiększeniu PST oraz nastąpi prezentacja obecnych członków.

Podczas konferencji będzie można również usłyszeć o projekcie Polska Kronika Tańca, który jest realizowany w ramach wieloletniego programu "Niepodległa".

Goście konferencji również będą mogli zaczerpnąć informacji o kolejnych edycjach programów Departamentu Tańca, do których obecnie trwają nabory: Zamówienia choreograficzne, Program wydawniczy, Myśl w ruchu, Scena dla tańca, Wspieranie aktywności międzynarodowej oraz Program wsparcia przekwalifikowania zawodowego tancerzy - stypendia.

Głos podczas konferencji zabiorą:

Aleksandra Dziurosz, Zastępca Dyrektora Instytutu Muzyki i Tańca

Jan Kowalski, Dyrektor biura Programu NIEPODLEGŁA

Maciej Kuźmiński, Polska Sieć Tańca

Roman Osadnik, Teatr Studio / Scena Tańca Studio

Przemysław Szulczewski, Teatr Studio / Scena Tańca Studio

*

Rejestracja uczestników do 18.12 oraz informacje: promocja@imit.org.pl

Kontakt: Małgorzata Kołcz [kier. ds. promocji IMiT]

tel. nr 790 395 228 / promocja@imit.org.pl

**

KONFERENCJA PROGRAMOWA

DEPARTAMENTU TAŃCA IMiT

19.12.2018 o godz. 11:00

ul. Aleksandra Fredry 8, Warszawa