Łódź. Koncert charytatywny dla Joanny Turkowskiej w AM

Studenci Akademii Muzycznej zapraszają na świąteczny koncert charytatywny "#WakeUpJoanna" dla Joanny Turkowskiej - wykładowcy aktorstwa łódzkiej uczelni muzycznej.

Podczas koncertu wystąpią Studenci Wydziału Wokalno-Aktorskiego: tancerze i wokaliści - Chór Gospel oraz jego szef Brian Fentress. Koncert odbędzie się 19 grudnia (środa) o godzinie 19.00, w Sali Koncertowej Akademii Muzycznej w Łodzi, przy ul. Żubardzkiej 2a. Wstęp wolny.

Kilka miesięcy temu Joanna Turkowska uległa nieszczęśliwemu wypadkowi i zapadła w śpiączkę. Do powrotu do zdrowia niezbędna jest długa i kosztowna rehabilitacja. Studenci Wydziału Wokalno-Aktorskiego wspólnymi siłami zorganizowali charytatywny koncert, podczas którego mają nadzieję zachęcić ludzi dobrej woli do wpłacania pieniędzy na leczenie i rehabilitację Joanny Turkowskiej, pod której kierunkiem pracowali na zajęciach z aktorstwa.

Repertuar koncertu stworzy wyjątkowy klimat pełen magii i ciepła zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Gwiazdą wieczoru będzie Brian Fentress - wykładowca Akademii Muzycznej w Łodzi oraz lubiany przez publiczność uczestnik ósmej edycji programu The Voice of Poland. Na estradzie towarzyszyć będzie mu Chór Gospel Akademii Muzycznej w Łodzi. Nie zabraknie również tanecznych pokazów przygotowanych przez studentów specjalności choreografia i techniki tańca. Studenci zapraszają na koncert, by wspólnie podzielić się nadzieją i zgromadzić środki na wielkie budzenie.

e-teatr.pl - wortal teatru polskiego © Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego