powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Kraków. Sylwester w Teatrze im. J. Słowackiego

Przed nami wyjątkowa, magiczna sylwestrowa noc. Spędźcie ją więc razem z nami w prawdziwie wyjątkowym i przesiąkniętym magią miejscu - w Teatrze im. J. Słowackiego w Krakowie! - zachęcają organizatorzy.

Mamy dla Państwa na ten wieczór dwie propozycje:

SCENA MINIATURA

Już o godzinie 18.00 przywitamy Państwa kieliszkiem prosecco i zaprosimy na wyjątkową podróż. Podróż muzyczną po krajach, miastach i językach. MINIA TOUR. ŚWIĄTECZNA PODRÓŻ to wspaniały początek tego szalonego wieczoru! Zagramy dla Państwa - w nowych aranżacjach - te najbardziej znane i te może znane trochę mniej muzyczne szlagiery z dawnych lat, tym razem wzbogacone o piękne świąteczne piosenki z różnych zakątków naszego globu. Wspaniałe głosy naszych aktorów, grający na żywo muzycy, lampka wina i robi się gorąco!

Miejsca przy stolikach 100 zł

Miejsca na trybunie 80 zł

***

DUŻA SCENA

Zapraszamy Państwa na iście "krakowską" artystyczną ucztę sylwestrową - na fascynujący spektakl muzyczny WYSPIAŃSKI. KONCERT. Ewa Kaim, reżyserka wspaniale przyjętego DO DNA, zaprasza nas tym razem na muzyczną konfrontację z wyobraźnią wielkiego artysty. W spektaklu piękne, poetyckie frazy z Wesela czy z Wyzwolenia zderzą się z graną na żywo muzyką Stanisława Radwana, Zygmunta Koniecznego i Dawida Suleja Rudnickiego, tworząc bogaty, niejednoznaczny oraz wspaniale wykreowany i zaśpiewany przez aktorów Teatru świat.

Teatr otworzymy dla Państwa już o godzinie 20.30. Między godziną 21.00 a 22.15 serwować będziemy powitalnego drinka i ciepły posiłek (w wersji mięsnej bądź wegetariańskiej). O 22.30 zaprosimy Państwa na widownię na spektakl WYSPIAŃSKI. KONCERT, by potem razem, o północy, powitać szampanem nowy 2019 rok i świętować jego nadejście jeszcze przez następną godzinę.

Od otwarcia Teatru do godziny 1 w nocy - oczywiście z przerwą na spektakl - czas umilać Państwu będzie grająca w foyer orkiestra pod batutą Haliny Jarczyk. W programie znajdować się będą instrumentalne wersje największych hitów muzyki rozrywkowej. Również w trakcie całego wieczoru do Państwa dyspozycji będzie poczęstunek w postaci zimnej płyty, deserów, słodyczy, świeżych owoców oraz wody, kawy i herbaty. Pełna oferta różnych alkoholi będzie zaś dostępna odpłatnie na stoiskach barmańskich.

Ceny biletów:

I miejsca - 380 zł/os

II miejsca - 330 zł/os

III miejsca - 280 zł/os

Loże na wyłączność 2 do 4 osób - 500 zł/os ( w loży alkohol w cenie wraz z serwisem)

Zapraszamy! Spędźmy razem tę magiczną noc!