powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Kraków. Warsztaty Pracowni kuratorskiej

Koło Naukowe Teatrologów Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza na kolejne spotkanie w ramach projektu "Pracownia kuratorska". Warsztat, który poprowadzi Magda Pałka, zostanie poświęcony promocji projektu artystycznego przygotowywanego przez Pracownię Kuratorską.

Wobec rosnącej roli, jaką działalność kuratorska odgrywa w przemianach estetycznych i kulturowych teatru i tańca ostatnich dwudziestu lat, istotne staje się poddanie dyskusji dotychczasowych modeli pracy kuratorskiej i pomówienie o prognozach na przyszłość. Chcemy stworzyć przestrzeń dialogu między studentami zainteresowanymi pracą programową podczas wydarzeń teatralnych a zawodowymi kuratorami, w której znajdzie się miejsce na naukę i twórczą wymianę.

Zachęcamy do udziału osoby, które uczestniczyły w poprzednich warsztatach i chcą włączyć się w proces przygotowywania pierwszego samodzielnego projektu artystycznego Pracowni i tych, którzy chcieliby w tym roku rozpocząć z nami współpracę.

Spotkanie odbędzie się 15 grudnia w sali 63 przy ulicy Gołębiej 14 w godzinach 10:00-17:00 z godzinną przerwą obiadową. Zainteresowanych prosimy o wysyłanie zgłoszeń za pomocą formularza internetowego:

https://wiktoria22.typeform.com/to/D2Bcoa

Liczba miejsc jest ograniczona.

Kuratorki: Zuzanna Berendt, Anna Majewska

Opieka naukowa: dr Łucja Iwanczewska

Projekt jest organizowany przez Koło Naukowe Teatrologów Uniwersytetu Jagiellońskiego