powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Kraków. Teatr nasz widzę ogromny. Mapping na budynku Słowackiego

6 grudnia Teatr Słowackiego zaprasza na jedyne w swoim rodzaju widowisko światła i dźwięku.

270 stopni multimedialnej projekcji w rekordowej rozdzielczości. 3172 m2 video mappingu 3D. 165 tysięcy lumenów światła. Przestrzenny, 9-kanałowy dźwięk.

Wyruszymy w niesamowitą wizualno-dźwiękową podróż w głąb nowożytnej historii Polski, Krakowa i Teatru im. J. Słowackiego. Wraz z duchami naszej sceny, wraz ze Stanisławem Wyspiańskim, zanurzymy się w piękne, ale też bardzo złożone i trudne losy naszego teatru, miasta i kraju. Powrócimy do momentów radości i smutku, triumfu i pustki. Przypomnimy sobie wielkie postaci, role, przedstawienia, spektakularne wydarzenia, kamienie milowe naszej XX-wiecznej historii. Zapraszamy na wspólną multimedialną wyprawę przypominającą o mocy sztuki, jej pięknie, ale też sile i sprawczości. Teatr nasz zobaczmy razem ogromny!

Wspaniały krakowski artysta, twórca instalacji multimedialnych i wideo - Aleksander Janicki - przy użyciu najnowocześniejszych projektorów zamieni trzy fasady budynku Słowaka w wielki ekran. W magiczny portal do naszej historii.

TEATR NASZ WIDZĘ OGROMNY

Koncept, scenariusz, reżyseria: Aleksander Janicki

Kompozycja: Marianna Janicka, Shoichi Yabuta, Gay Sigsworth

Muzyka intuitywna, generatywna, fale EEG: Formacja HiQ

Tylko jednego dnia. Tylko trzy pokazy:

6 grudnia, godziny rozpoczęcia seansów: 17.00, 19.45, 20.30

Nie możecie tego przegapić!

Widowisko odbywa się w ramach projektu Wyspiański Wyzwala dofinansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury.

Zakup technologii i sprzętu sfinansowano w ramach Programu operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020. Tytuł projektu: Modernizacja infrastruktury technicznej Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie wraz z zakupem wyposażenia do prowadzenia działalności kulturalnej.