powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Wrocław. Ostatnie warsztaty "Zrób sobie świat"

Wrocławski Teatr Lalek zaprasza 2 grudnia na ósme warsztaty z cyklu "Zrób sobie świat". To ostatnia okazja, żeby razem z Anną Makowską-Kowalczyk - aktorką, lalkarką, mistrzynią opowieści i improwizacji, przenieść się do świata, w którym wszystko jest możliwe.

Wyobraź sobie ŚWIAT, w którym wszystko jest możliwe. Tu nie obowiązują prawa fizyki i logiki, nic nie jest tym, czym się wydaje. Kartonowe pudełko staje się statkiem kosmicznym, sznurek - lianą, plastikowa butelka - zamarzniętą kałużą.

Dobrze znane przedmioty ożywają i można z nimi porozmawiać. O czym Ci opowiedzą? Dokąd Cię zabiorą? Sam zdecydujesz. Zapraszamy!

ZRÓB SOBIE ŚWIAT to jedyna w swoim rodzaju teatralna zabawa, która rozgrywa się tu i teraz, a jej przebieg zależy od uczestników - ich pomysłów, wrażliwości i wyobraźni.

Drodzy Rodzice i Opiekunowie!

Zajęcia ZRÓB SOBIE ŚWIAT nie są warsztatami edukacyjnymi. To swobodna zabawa w przestrzeni, oparta na improwizacji i interakcji z uczestnikami, wykorzystująca elementy storytellingu, teatru formy i performansu. Tematy zajęć sa tylko punktami wyjścia, ich przebieg zależy częściowo od uczestników. Podczas zajęć często wchodzimy w działania ruchowe, zdarza się także, że zwiedzamy teatr. Czasami może być ciemno lub ciasno. Bardzo prosimy zarówno dzieci, jak i dorosłych o wygodny ubiór i obuwie.

***

2.12 | 11:30

3.12 | 13:30

REZERWACJA BILETÓW:

Biuro Obsługi Widza

T: 71 335 49/11/12

E: widownia@teatrlalek.wroclaw.pl

Bilety: 15 złotych

Czas trwania: ok. 1h ZRÓB SOBIE ŚWIAT | 3-5 lat | Świat VIII. DOM