powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. Jesienne wydarzenia w Mazowieckim Teatrze Muzycznym

Mazowiecki Teatr Muzyczny zaprasza na listopadowe i grudniowe koncerty oraz spektakle w ramach cyklu "Mazowiecki Teatr Muzyczny Dzieciom".

Jesień i początek zimy w Mazowieckim Teatrze Muzycznym zapowiadają się interesująco. Koncerty świetnych wykonawców, którzy zaprezentują swoje interpretacje lubianych i popularnych szlagierów operetkowych oraz utworów musicalowych, koncerty świąteczne i przedstawienia dla najmłodszej widowni.

W ramach cyklu Mazowiecki Teatr Muzyczny Dzieciom zapraszamy na dwa barwne i mądre przedstawienia, które w pamięci młodych widzów na pewno zostaną na długo.

24 listopada na Bielańskiej Scenie Kameralnej dowodzenie przejmie "Kapitan Porządek". Co ciekawego może opowiedzieć stara Lodówka, albo jeszcze starszy, czeski Telewizor? Co by było, gdyby na jego antenie wystąpił Kapitan Porządek, który tak naprawdę jest pojemnikiem na odpady? I wreszcie, jakie problemy trapią Matkę Ziemię i czy (tele)widzowie pomogą je rozwiązać? Odpowiedzi na te pytanie poznają widzowie przedstawienia w wykonaniu artystów kieleckiego "Teatru Lalki i Aktora", który przyjął zaproszenie Mazowieckiego Teatru Muzycznego.

2 grudnia młodzi widzowie poznają tajemnice świątecznych prezentów, które odkryje przed nimi przedstawienie "W pracowni Świętego Mikołaja" przygotowane przez Agencję Artystyczną Prym Art. Spektakl wprowadzi wszystkich w nastrój świąt, a młodym widzom skróci czas oczekiwania na prezenty.

Przedstawienia w ramach cyklu Mazowiecki Teatr Muzyczny Dzieciom prezentowane są na Bielańskiej Scenie Kameralnej przy ul. Żeromskiego 29. Oba spektakle rozpoczynają się o godzinie 12.00. Cena biletów - 20 zł.

Koncerty proponowane przez Mazowiecki Teatr Muzyczny cieszą się od lat sympatią widzów. W listopadzie i grudniu mamy dla wszystkich kilka ciekawych propozycji.

24 listopada o godzinie 18.00 zapraszamy na koncert "Opera jest Kobietą" w wykonaniu tria Bellcanti, które tworzą wybitne sopranistki: Maria Malinowska, Karolina Sołomin oraz Magdalena Chmielecka.

25 listopada o godzinie 18.00 zabrzmi koncert "Mazowsze w sercu Niepodległej", którego reżyserem jest Tomasz Gęsikowski. Tego wieczoru artyści związani z Mazowieckim Teatrem Muzycznym poprzez utwory muzyczne opowiedzą skomplikowaną polską historię. Koncert odbędzie się na Bielańskiej Scenie Kameralnej, przy ul. Żeromskiego 29.

W grudniu proponujemy koncerty, które na pewno wprowadzą widzów w świąteczną atmosferę.

9 grudnia o godzinie 18.00 zapraszamy na "Zimowy koncert operetkowy", podczas którego popularne i lubiane szlagiery operetkowe zabrzmią w interpretacji Magdaleny Stefaniak (sopran) i Tomasza Krzysicy (tenor). Podczas koncertu zagra też, dobrze znany widzom Mazowieckiego Teatru Muzycznego, zespół Strauss Ensemble.

15 grudnia, o godzinie 18:00, zapraszamy na koncert "Świąteczny czas", w którym wystąpi duet Aneta Figiel oraz Marcin Jajkiewicz. Towarzyszyć im będzie zespół muzyczny w składzie: Jacek Piskorz (piano), Artur Gierczak (gitara), Marcin Murawski (bas) i Fryderyk Młynarski (perkusja). Oba koncerty odbędą się na Bielańskiej Scenie Kameralnej, przy ul. Żeromskiego 29.

Na wszystkie wydarzenia bilety można kupować i rezerwować w kasie Teatru, ul. Żeromskiego 29, tel.: 22 243 54 84; kasa.bsk@mteatr.pl

Bilety są także dostępne w serwisach: bilety24.pl oraz ebilet.pl