Łódź. 100 biletów po 100 groszy na "Pana Tadeusza"

Dyrektor Teatru Małego Mariusz Pilawski zaprasza 11 listopada na spektakl "Pana Tadeusza" w ofercie specjalnej z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości.

Szanowna Publiczności,

W tak istotnym dla Rzeczpospolitej Polski dniu - wspaniałej rocznicy 100-lecia Odzyskania Niepodległości - łódzki Teatr Mały w Manufakturze włącza się w uroczyste obchody i zaprasza Państwa na specjalny, okolicznościowy spektakl - inscenizacji PANA TADEUSZA (Impressia experientia) wg przepięknej, narodowej epopei Adama Mickiewicza.

Bilety wstępu ograniczamy do 100 sztuk w jakże symbolicznej cenie 100 gr.

Tak wspaniała okazja umiłowania Naszej Ojczyzny i zamanifestowania tego wspólnym uczestnictwem nie nadarzy się zapewne prędko - dlatego warto wpaść do nas aby raz jeszcze posłuchać cudownej frazy mickiewiczowskiego wiersza.

A oto dla zachęty krótki fragment recenzji " Kolekcja Telimeny" autorstwa Piotra Groblińskiego:

>>"Pana Tadeusza" zrealizował w Teatrze Małym Mariusz Pilawski. Już samo wystawienie eposu Adama Mickiewicza powinno być wydarzeniem kulturalnym w mieście. W przypadku tej konkretnie premiery jest jeszcze jeden argument, by rzecz obejrzeć i opisać - Pilawski i jego współpracownicy przygotowali bardzo dobre przedstawienie: spójne, wartkie, pełne szacunku dla tekstu, dowcipne. Pozwalające cieszyć się pięknem Mickiewiczowskiego poematu...<<

Wierzymy, że to będzie wspaniała chwila zadumy, refleksji i duchowego uniesienia.

Mariusz Pilawski

***

PAN TADEUSZ wg Adama Mickiewicza

100 biletów po 100 groszy!

11 listopada 2018 godzina 15:00

sprzedaż lub rezerwacja tylko drogą internetową na stronie www.interticket.pl lub telefonicznie pod numerem 660 716 936, bilety nienumerowane.

e-teatr.pl - wortal teatru polskiego © Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego