powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Koszalin. Laureaci Dni Monodramu - Debiutów

Po obejrzeniu siedmiu turniejowych monodramów, jury 6. Ogólnopolskich Dni Monodramu - Debiuty, postanowiło przyznać statuetkę "Strzała Północy 2018" Karolinie Martin, za aktorski debiut w monodramie pt. "Trzy ćwierci do śmierci".

W dniu 7 października 2018 roku Rada Artystyczna 6. Koszalińskich Ogólnopolskich Dni Monodramu - Debiuty "Strzała Północy 2018", w składzie: Barbara Dziekan-Vajda (przewodnicząca), Aleksandra Dziurosz, Zdzisław Derebecki i Marek Kołowski, po obejrzeniu 7 turniejowych monodramów, postanowiło przyznać statuetkę "Strzała Północy 2018", Karolinie Martin za aktorski debiut w monodramie pt. "Trzy ćwierci do śmierci" (na zdjęciu).

Dyplom przewodniczącej jury, Barbary Dziekan-Vajda "Uwaga: Nadzieja" otrzymuje Jakub Mieszała za aktorski debiut w monodramie pt. "Tlen/ballady".

Rada Artystyczna postanowiła wyróżnić Volodymyra Rygę za debiut aktorski w choreomonodramie pt. "Ptasiek".

Nagrodę Instytutu Muzyki i Tańca za choreomonodram otrzymują: Wojciech Marek Kozak za spektakl pt. "multitude" oraz Volodymyr Ryga za spektakl pt. "Ptasiek".

Nagroda Dyrektora Bałtyckiego Teatru Dramatycznego im. Juliusza Słowackiego w Koszalinie Zdzisława Derebeckiego w postaci zaproszenia na gościnny występ na scenie BTD dla Karoliny Martin.

Po dodaniu wskazań na konkursowe spektakle na 42 ważnych kartach do głosowania stwierdzono, że 16 głosami Nagrodę Główną festiwalu, przyznaną przez festiwalową publiczność otrzymują twórcy monodramu pt. "Trzy ćwierci do śmierci".