powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Kielce. Warsztaty lalkarskie dla małych podróżników

W najbliższą niedzielę, tj. 7 października 2018 roku Teatr Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach zaprasza na bezpłatne warsztaty lalkarskie, w ramach Festiwalu małych podróżników, organizowanego przez Centrum Geoedukacji w Kielcach.

Warsztaty poprowadzi aktorka Teatru Kubuś - Ewa Lubacz. Uczestnicy warsztatów, zarówno dzieci, jaki i ich dorośli opiekunowie, zapoznają się z różnymi technikami animacji lalek teatralnych. Będą mieli też niepowtarzalną okazję na bliskie spotkanie z lalkowymi bohaterami "Kopciuszka" - muppetami oraz sprawdzenie swoich własnych predyspozycji animatora-lalkarza.

Warsztaty odbędą się o godz. 11.00, 13.00 i 15.00. Czas trwania ok. 30 min.

Stoisko Teatru Kubuś czynne będzie w tym dniu w godz. 10.00 - 16.00, gdzie będzie można się zaopatrzyć w informacje o repertuarze oraz innych działaniach Teatru.

"Festiwal małych podróżników" jest rodzinnym wydarzeniem, organizowanym w ramach projektu "Kielce Raj dla dzieci".

Celem projektu jest między innymi integracja podmiotów turystycznych w mieście. Będzie on również elementem budowy wizerunku Kielc i regionu w obszarze turystyki rodzinnej.

Podczas festiwalu doświadczeni referenci oferować będą ciekawe prelekcje oraz udział m.in. w warsztatach plastyczno-artystycznych i Akademii GOPR Junior.

Program festiwalu dostępny na stronie: http://travelery.national-geographic.pl/program-festiwalu/5