Opole. "Matka Joanna" na żywo w TVP Kultura

We wtorek [6 czerwca] o godz. 20 TVP Kultura transmitować będzie na żywo z udziałem publiczności spektakl wystawiany na Dużej Scenie opolskiego teatru. Telewidzowie obejrzą "Matkę Joannę od Aniołów", jedno z najbardziej znanych i utytułowanych przedstawień ostatnich lat.

«Przed wtorkową telewizyjną premierą zespół Kochanowskiego na sceniczną adaptację prozy Iwaszkiewicza w reżyserii Marka Fiedora zaprasza jeszcze dwukrotnie - w piątek o godz. 11 i w niedzielę o 18. Bilety - po 24 zł i 15 zł (ulgowe). W niedzielę "spektakl z buźką" co oznacza, że w cenie jednego biletu zawiera się podwójne zaproszenie na widownię.

Pożegnanie z tytułem.

Z repertuaru opolskiej sceny dramatycznej znika "Merylin Mongoł" Nikołaja Kolady w interpretacji Krzysztofa Rekowskiego. W ten weekend to przedstawienie będzie miało jeszcze dwa wystawienia W piątek, o godz. 19 i po raz ostatni - w sobotę, także o 19, Scena na Parterze. Bilety - 24 i 15 zł.

***

Teatr Eko Studio

Patrząc w oczy wroga

Andrzej Czernik, aktor "Kochanowskiego" i reżyser, zaprasza na prapremierę sztuki "Zasypani" wg scenariusza Tomasza Raya.

To historia żołnierzy, niemieckiego i polskiego, ludzi rzuconych w wir wydarzeń, na które nie mieli wpływu i których nigdy nie chcieli. Los przpadkowo zetknął ich ze sobą...

Sobota, godz. 19.07, siedziba Teatru Eko Studio (ul. Dubois 1). Bilety po 30 złi 20 zł (ulgowe). Rezerwacja pod nr. 077 474 30 21 lub 455 08 65.»

e-teatr.pl - wortal teatru polskiego © Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego