powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Kielce. Weekend Seniora w Teatrze Kubuś

Teatr Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach przyłącza się do ogólnopolskiego projektu 60+ Kultura, organizowanego już po raz trzeci przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Celem projektu jest zachęcanie osób powyżej 60-tego roku życia do aktywnego udziału w życiu kulturalnym miasta. Specjalnie dla nich, w dniach 29-30 września 2018 roku, prawie 300 placówek w całym kraju przygotowało oferty pozwalające za niewielką opłatą na odwiedzenie instytucji kultury, wysłuchanie interesujących wykładów, udział w warsztatach oraz innych atrakcjach w ich miejscu zamieszkania.

Teatr Lalki i Aktora "Kubuś" w ostatni weekend września zaprasza seniorów na spektakle za symboliczną opłatą - tylko 5 zł!

Bilety dla osób po 60-tym roku życia, sprzedawane będą za okazaniem dokumentu potwierdzającego wiek.

W sobotę, tj. 29 września o godz. 16.00 odbędzie się przedstawienie "O Rybaku i Złotej Rybce" (na zdjęciu) dla widzów od lat 3.

Bajka w dowcipny sposób przypomni i młodszym, i starszym widzom o starej, ale zawsze aktualnej prawdzie, że chciwość nie popłaca. I że prawdziwą wartością w życiu nie są rzeczy materialne.

Natomiast w niedzielę, tj. 30 września o godz. 11.00 teatr "Kubuś" zaprasza na spektakl "Dwie wyspy" dla widzów od lat 4.

To pełna ciepła i humoru opowieść o różnych odcieniach uczuć, przedstawiająca świat miłości bogactwem plastycznych i teatralnych form. Urzekających nie tylko dla najmłodszych

Weekend seniora z kulturą to znakomita okazja, aby odwiedzić teatr "Kubuś" z wnukami!