powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Tarnów. Teatr poszukuje wolontariuszy

Zapraszamy chętne osoby na wolontariat, w trakcie XXII Ogólnopolskiego Festiwalu Komedii Talia oraz zbliżającego się sezonu artystycznego w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. Dołącz do nas jeśli chcesz spotykać ciekawych ludzi, masz ochotę przeżyć coś nowego i poznać świat teatru.

Szukamy osób wieku od 16 lat, odpowiedzialnych, komunikatywnych, zaangażowanych w powierzone zadania, z wysoką kulturą osobistą, umiejętnością pracy w grupie, chętnych do pomocy i otwartych. Wolontariusze będą współpracować m.in. z Działem Promocji i Organizacji Widowni, w zakresie obsługi widowni, organizacji wydarzeń towarzyszących czy happeningów. Najbliższe współpraca będzie dotyczyć XXII Ogólnopolskiego Festiwalu Komedii Talia. W zamian za pomoc oferujemy możliwość uczestnictwa we wszystkich organizowanych przez nas wydarzeniach.

Osoby chętne na wolontariat w teatrze, będą uzupełniać kwestionariusze. Warto w nich podkreślać swoje zdolności i pasje. Niejednokrotnie swoje talenty młodzi ludzie rozwijają właśnie w teatrze np. statystują w spektaklach, tłumaczą teksty, prowadzą prelekcje dla młodzieży czy animują zabawy dla dzieci, projektują scenografie i kostiumy, uczestniczą w warsztatach- mówi Karolina Białas z Biura Promocji i Organizacji Widowni

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie informacyjne 6 września (czwartek) godz. 15.00

Szczegóły: Dział Promocji i Organizacji Widowni, tel. 14 688 32 87 lub 784 976 025

e-mail: organizacja@teatr.tarnow.pl

Do zobaczenia na Mickiewicza 4!