powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. Nabór na Moduł 1 w Laboratorium Meisnera

Rusza nabór na MODUŁ 1 w Pełnym Treningu w Laboratorium Meisnera w Warszawie

Laboratorium Meisnera w Warszawie jako pierwsze w Polsce oferuje możliwość pełnego wglądu w to, czego nauczał Sanford Meisner.

Pierwszym krokiem w edukacji jest warsztat WPROWADZENIE DO TECHNIKI MEISNERA, czyli 4-dniowy kurs wprowadzający, podczas którego aktorzy zapoznają się z bazowym ćwiczeniem techniki - "ćwiczeniem powtórek" (Repetition)

Najbliższy termin kursu:

15-18 września prowadzi Judy Turan

szczegóły http://laboratoriummeisnera.pl/course/wprowadzenie-do-meisnera/

Po Wprowadzeniu do Meisnera (w Laboratorium Meisnera lub z którymkolwiek z nauczycieli The Actors Temple w innych miastach Europy i Polski ) aktorzy mają możliwość kontynuowania treningu w formie regularnych zajęć modułowych W PEŁNYM TRENINGU W TECHNICE MEISNERA. NABÓR NA najbliższy MODUŁ 1 TRWA!!!

We wrześniu 2018 rozpocznie się Moduł 1 w trybie zjazdowym (pierwsze zajęcia w dniach 22-24.09). Ilość miejsc jest ograniczona, przyjmujemy tylko 12 osób.

Rozpoczynający się Moduł 1 obejmie 5 trzydniowych zjazdów. Pracujemy w kameralnych grupach 8-12 osób. Już po Module 1 aktorzy pokonawszy złe nawyki, maniery i blokady, poznawszy swoje najróżniejsze emocje, mają do nich swobodny dostęp, co przekłada się na ich pracę zawodową.

Każdy moduł poświęcony jest innemu blokowi tematycznemu Techniki Meisnera. W następujących po sobie modułach aktorzy wykorzystują wiedzę i praktykę zdobytą wcześniej.

Tematy zajęć na poszczególnych modułach:

Moduł 1 - ćwiczenie Powtórek (Repetition)+ ćwiczenie Niezależnej czynności (Independent Activity)

Moduł 2 - Podstawowa praca z tekstem ( 3 Monologi ) + ćwiczenie Niezależnej czynności (Independent Activity)

Moduł 3 - ćwiczenia Relacji ( Relationship exercises ), emocjonalne przygotowanie do scen

Moduł 4 - Improwizacje

Moduł 5/6/7 - Monologi, Praca nad Postacią, Sceny

W ofercie edukacji w Technice Meisnera na rynku polskim wyróżnia nas KADRA NAUCZYCIELSKA i współpraca z europejską mekką Techniki Meisnera - The Actors Temple! Praca Sylwii Kaczmarek jest mentorowana przez jednego z najlepszych coachów tej techniki w Europie - Simona Furness - wykładowcy The Actors Temple, ucznia Toma Radcliffe, który studiował z Sanfordem Meisnerem. Sylwia od roku 2016 należy również do kadry nauczycielskiej The Actors Temple. Judy Turan ukończyła pełny trening aktorski w Laboratorium Meisnera i szereg kursów pod okiem: Toma Radcliffe i Simona Furness. Aleksandra Walusiak ukończyła Pełny Trening z Sylwią Kaczmarek, kształciła się również u Simona Furness. Nauczyciele Techniki Meisnera z Wielkiej Brytanii odwiedzają Laboratorium Meisnera regularnie, a nasi stali studenci mają prawo do pierwszeństwa zapisów na ich kursy oraz zniżek.

Zapraszamy do wspólnej pracy! Zgłoszenia poprzez stronę lub mailowo: labmeisnera@gmail.com