powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Toruń. "Akompaniator" na zakończenie wakacji

Teatr Muzyczny zaprasza 31 sierpnia i 1 września na "Akompaniatora" Anny Burzyńskiej w reż. Adama Sajnuka, z Edytą Olszówką i Piotrem Polkiem.

"Sztuka Anny Burzyńskiej, to aktorski popis duetu Polk-Olszówka - pisze Anna Małachowska, recenzentka teatralna. - Doskonali warsztatowo, świetnie radzą sobie z trudnymi zadaniami aktorskimi, które postawił przed nimi reżyser".

Spektakl "Akompaniator" odbędzie się już 31 sierpnia i 1 września - w sam raz na zakończenie wakacji!

"Akompaniator" w reżyserii Adama Sajnuka to historia divy operowej i zakochanego w niej akompaniatora - pianisty. Opowieść o miłosnej obsesji wraz z rozwojem akcji przeobraża się z początkowej lekkiej opowiastki obyczajowej w thriller psychologiczny.

Tytułowy bohater po wielu latach pracy z kapryśną artystką, postanawia wreszcie wyznać jej miłość... Niestety, nie spotyka się to z aprobatą śpiewaczki. Sztuka Anny Burzyńskiej to niesamowite aktorskie spotkanie Edyty Olszówki i Piotra Polka.

Spektakl odbędzie się 31 sierpnia i 1 września o godz. 19:00 w Tumulcie (Rynek Nowomiejski 28). Bilety do nabycia w kasie biletowej przy ul. Kopernika 4.

Rezerwacje telefoniczne: 512 982 813 lub 56 678 75 19

Serdecznie zapraszamy!