powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. Teatr Małego Widza ogłasza nabór do zespołu aktorskiego

Teatr Małego Widza poszukuje aktorek i aktorów (co najmniej 5 osób) do stałej współpracy przy realizacji spektakli dla dzieci. Wiek między 25-35 lat.

Oferujemy stałą, długofalową współpracę w doskonale zgranym kilkunastoosobowym zespole artystycznym. Rocznie gramy blisko 800 spektakli dla 50 tysięcy widzów, a ponieważ liczba realizowanych przez nas projektów stale się powiększa, podjęliśmy decyzję o dość poważnym rozszerzeniu zespołu aktorskiego. Szukamy osób dyspozycyjnych, dla których Teatr Małego Widza będzie pracodawcą priorytetowym.

Poszukujemy osób otwartych, pełnych energii, zapału i entuzjazmu, twórczych, posiadających łatwość improwizowania i dobrą plastykę ruchu. Umiejętności taneczne i wokalne będą dodatkowym atutem. Nie jest wymagane doświadczenie w graniu spektakli dla dzieci, w pewnym sensie jest nawet przeciwwskazaniem.

CV ze zdjęciem (maksymalnie 4 zdjęcia) lub innym materiałem wizualnym prosimy przysyłać na adres info@teatrmalegowidza.pl do dnia 5 września.

Wybrane osoby zostaną powiadomione o udziale w przesłuchaniach. Pierwszy etap odbędzie się 11, 12 i 13 września, wybrane podczas tych przesłuchań osoby zostaną zaproszone do kolejnego etapu castingu, który odbędzie się 14 i 15 września. Casting odbędzie się w Warszawie, w siedzibie Teatru (niestety nie ma możliwości, aby przesłuchanie odbyło się w innym terminie).

Prosimy pamiętać o umieszczeniu w CV daty urodzenia i aktualnego miejsca zamieszkania oraz formuły:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji do Teatru Małego Widza (zgodnie z dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/680 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych)".

Zachęcamy do zapoznania się z tym, co i dla kogo robi Teatr Małego Widza przed złożeniem aplikacji. Wszystkie podstawowe informacje znajdują się na stronach www.teatrmalegowidza.pl oraz www.takepartinart.pl.