powiększwersja do drukupoleć znajomemu
Zobacz film

Bytom. Audycja w Teatrze Rozbark

Do premiery przedstawienia w choreografii Macieja Kuźmińskiego Teatr ROZBARK poszukuje trojga tancerzy (2 kobiet i 1 mężczyzny).

Poszukujemy charyzmatycznych, wytrzymałych, sprawnych technicznie artystów do spektaklu teatru fizycznego realizowanego w Bytomskim Teatrze Tańca i Ruchu ROZBARK. Audycje odbędą się w Teatrze ROZBARK w dwóch terminach:

- 13-15 sierpnia oraz

- 5-7 września.

Praca nad spektaklem będzie trwała w dniach 7-16 grudnia 2018 i 14 stycznia-22 marca 2019. Planowana premiera: 23 marca 2019.

Poszukiwani są również jeden mężczyzna i jedna kobieta do odbycia płatnego stażu w projekcie.

Zainteresowani artyści proszeni są o wysyłanie CV (max 1 strona), linku do krótkiego filmu ukazującego siebie w ruchu (max 3 min), a także zgody na przetwarzanie danych osobowych (do pobrania tutaj: http://www.teatrrozbark.pl/magazyn/tresci/zgoda_rekrutacja.pdf) na adres a.wroblowska@teatrrozbark.pl do 26 lipca.

Prosimy o wyraźne zaznaczenie preferowanej daty odbycia audycji (sierpniowa lub wrześniowa; każda audycja trwa trzy dni) oraz o informację, czy osoba ubiega się o odbycie stażu czy o miejsce w obsadzie.

Teatr i choreograf zaproszą wybrane osoby. Warunkiem uczestnictwa w audycji jest otrzymanie zaproszenia ze strony Teatru.

Maciej Kuźmiński jest choreografem, tancerzem, pedagogiem i producentem. Ukończył z wyróżnieniem studia MA Choreography oraz BA Dance Theatre w Konserwatorium Muzyki i Tańca Trinity Laban w Londynie. Kierownik artystyczny Teatru Tańca Caro w Siedlcach. Inicjator i organizator Polskiej Sieci Tańca.

Prace Kuźmińskiego cieszą się powszechnym uznaniem, prezentowane były w kilkunastu krajach a sam twórca zdobył kilkanaście nagród i wyróżnień za choreografię, w tym Nagrodę Publiczności na Polskiej Platformie Tańca 2014 za spektakl Room 40, czy II Nagrodę i Nagrodę Specjalną na Międzynarodowym Konkursie Choreograficznym w Hanowerze w 2016 za solo Dominique. Twórca spektakli m.in. dla Scapino Ballet Rotterdam, BITEF Dance Theatre Belgrade, Teatru Tańca Caro w Siedlcach. Jego prace określane są jako wymagające fizycznie, ale również poetyckie, doskonale łączące piękno i koncept. Widzom znane mogą być np. jego Archipelag, I fought Piranhas, Powtórzenie.

http://maciejkuzminski.com