powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Gdańsk. Interaktywna instalacja-poczekalnia u Szekspira

Gdański Teatr Szekspirowski wzbogacił się o ciekawą instalację. W holu wejściowym stanęła interaktywna poczekalnia, dostępna dla widzów podczas oczekiwania na spektakl czy koncert. Za pomysł i realizację odpowiada Grupa GPEC, która jest Partnerem Teatru.

Od lipca br. widzowie Teatru Szekspirowskiego będą mogli korzystać z ciekawego rozwiązania - interaktywnej poczekalni, wyposażonej w wygodne siedziska, przyjazne oświetlenie w trzech kolorach oraz możliwość dostosowania temperatury do własnych potrzeb.

Autorska konstrukcja Grupy GPEC zapewni komfort cieplny w chłodniejsze dni oraz ochłodę w trakcie letnich upałów. Wszystkimi parametrami interaktywnej poczekalni mogą sterować sami goście,

- Współpracujemy z Teatrem Szekspirowskim, bo łączą nas wspólne wartości. Podobnie jak gdański teatr, w Grupie GPEC szanujemy tradycję, ale jednocześnie wiemy, że będzie żywa tylko wtedy, kiedy będziemy ją dostosowywać do zmieniającej się rzeczywistości - mówi Grzegorz Blachowski, kierownik działu PR Grupy GPEC. - Tak samo jest z energetyką. Dzisiaj to nie tylko ciepło czy energia elektryczna, ale kompleksowa usługa energetyczna dla klienta, zadbanie o jego komfort na wielu poziomach. Tę filozofię widać w naszej interaktywnej poczekalni.

Całość poczekalni - instalacji wykonano z materiałów w pełni wpisujących się w przestrzeń Teatru. Otwarta konstrukcja z jasnego, naturalnego drewna sosnowego koresponduje z wnętrzem, a kolorystyka nawiązuje do koloru patyny, którą pokryty jest otwierany dach Teatru Szekspirowskiego.

GRUPA GPEC

Lider branży ciepłowniczej na Pomorzu. Główną działalnością firmy, która istnieje na rynku już ponad 50 lat, jest dystrybucja i wytwarzanie ciepła. Jako nowoczesne przedsiębiorstwo, Grupa GPEC podejmuje szereg działań w obszarach wykraczających poza sektor energetyczny. Aktywnie działa i rozwija działalność w obszarze Facility Management, produktach Smart oraz ESCO. Firma znajduje się w pierwszej dziesiątce największych inwestorów na Pomorzu. Mecenas sportu i kultury w regionie.