powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Toruń. Teatr Muzyczny gościnnie w Warszawie

28 lipca o godz. 14 w Teatrze WARSawy odbędzie się spektakl Teatru Muzycznego z Torunia - "Jacek i Placek na tropie księżyca", inspirowany powieścią "O dwóch takich, co ukradli księżyc" Kornela Makuszyńskiego - przy dźwiękach kultowych piosenek zespołu Lady Pank!

Choć zagra je na żywo kto inny, bo zespół MARHEAVY, usłyszymy znane i lubiane przeboje, m.in. "Marchewkowe pole" i "Siedmioramienną tęczę".

Goniąc w rockowej trasie koncertowej za księżycem, Jacek, Placek i Luna muszą sobie pomóc, żeby zrozumieć, że niepełna rodzina może - i powinna - być szczęśliwa. To historia niesamowitej podróży, która odbywa się w dziwnym, wymyślonym przez jej uczestników świecie. Należą do nich również, grający na żywo przeboje zespołu Lady Pank, muzycy, których różne wcielenia bywają zaskakujące nawet dla nich samych. Pokonując kolejne przeszkody i poznając plejadę niebanalnych postaci, bohaterowie muszą ostatecznie zmierzyć się z prawdą o swojej rodzinie, co pozwala im dumnie wrócić do domu z sercami pełnymi miłości.

---

Bilety: 40 zł

Miejsce: Teatr WARSawy, Rynek Nowego Miasta 5, Warszawa