Warszawa. Festiwal rodzinny na Czerskiej

W najbliższy weekend w siedzibie Agory przy ul. Czerskiej 8/10 w Warszawie odbędzie się nowa impreza rodzinna - Family Fest. To kulturalne atrakcje dla najmłodszych, fachowe porady dla rodzi- . ców, a także oferta wystawiennicza z najlepszymi markami dziecięcymi.

«W strefie kulturalnej Family Fest odbędą się koncerty m.in. muzycznego duetu Jerz Igor, legendarnego zespołu dziecięcego Fasolki i Smykofonii, czyli projektu z muzyką klasyczną dla dzieci. Dodatkowo będzie można zobaczyć przedstawienia teatralne dla najmłodszych I widzów: Teatr Niewielki przygotuje spektakl "PUF!" [na zdjęciu], Teatr Muzyczny "Roma" pokaże fragmenty "Księgi dżungli", a Teatr Lalek "Guliwer" zaprosi na minispektakl i warsztaty "Teatr okiem Guliwera". Zapraszamy też na spotkania z książką - o przygodach "Pippi Pończoszanki" przeczyta Edyta Jungowska, Adam Wajrak opowie o "Wielkiej księdze prawdziwych tropicieli", a Szymon Drobniak opowie o tym, "Jak podglądać zwierzęta". Dzieci będą mogły obejrzeć też niezwykłe filmy z Festiwalem Filmowym "Kino Dzieci" i wziąć udział w warsztatach.

Dodatkowo w miasteczku rozrywki znajdą się m.in. wielkie wrotkowisko, crazy cart, dmuchańce, food trucki i atrakcje sportowe.

Family Fest to również spotkanie dla rodziców. W bezpłatnej strefie merytorycznej odbędą się panele z udziałem ekspertów. Podczas czterech paneli lekarze, psychologowie i praktycy podzielą się wiedzą z zakresu zdrowia, pielęgnacji, rozwoju i edukacji. W programie przewidziane zostały także dwa warsztaty: "pierwsza pomoc" oraz "warsztat karmienia piersią", podczas których będzie możliwość uzyskania wielu praktycznych wskazówek oraz indywidualnego porozmawiania z ekspertami.

Bezpłatne zapisy do strefy merytorycznej i bilety są dostępne na stronie biletycjg24.pl. Bilet jednodniowy - 10 zł, karnet dwudniowy -15 zł, a dla dzieci obowiązuje wstęp wolny.»

e-teatr.pl - wortal teatru polskiego © Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego