Słupsk. Premiera "Dajcie mi tenora!" w Nowym

W weekend w Nowym Teatrze zobaczyć będzie można kolejną premierę. "Dajcie mi tenora!" to bestsellerowa komedia mistrza broadwayowskich hitów Kena Ludwiga. Reżyseruje Dariusz Gnatowski.

«Tekst zawiera wszystko, czego wymagamy od tego gatunku: wątek miłosny, zazdrość, niezliczoną ilość pomyłek, bohaterów uwikłanych w nieziemskie kłopoty i fabułę pędzącą w szalonym tempie. Mamy więc ekscentrycznego tenora otoczonego pięknymi kobietami, groźbę odwołania koncertu, marzącego o sławie młodego śpiewaka, seksowną córkę dyrektora opery, która nie może się zdecydować, do kogo skierować swoje westchnienia, zazdrosną żonę i tłum melomanów oczekujących na swojego mistrza.

W spektaklu nie zabraknie zabawnych pomyłek, nagłych zwrotów akcji, przebieranek, no i romantycznego zakończenia. A wszystko pod okiem popularnego reżysera i aktora komediowego Dariusza Gnatowskiego [na zdjęciu], znanego m.in. z postaci Boczka z serialu "Świat według Kiepskich".

Spektakle w sobotę i niedzielę o godz. 18, bilety kosztują 35 i 30 zł. W przedstawieniu zagra cały zespół Nowego Teatru»

e-teatr.pl - wortal teatru polskiego © Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego