powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. Dzień Dziecka w Nowym Teatrze

27 maja w godz. 10.00-20.00 Nowy Teatr zaprasza na wydarzenia w ramach Dnia Dziecka. Jak co roku przez cały dzień na placu będą się odbywały rozmaite gry, zabawy podwórkowe i warsztaty.

Kulminacyjnym punktem programu będzie koncert Młodej Orkiestry Nowego Teatru z gośćmi. Zespół, który rozpoczął swoją działalność zimą tego roku pod kierunkiem artystek i edukatorek Dagny Sadkowskiej i Lilianny Krych, wystąpi na scenie po raz pierwszy! Zaprezentują repertuar wymyślony przez dzieci i młodzież, współtworzące MONT, we współpracy z kompozytorami muzyki współczesnej.

10.00 Ceramika Jedz Pij Lep

Wars i Sawa w Nowym

tłumaczone na język angielski i ukraiński

Zajęcia dla małych i dużych, relaksujące, wyciszające, rozwijające zdolności manualne i wyobraźnię przestrzenną. Swoim doświadczeniem i wiedzą o ceramice, różnych technikach pracowania z tym materiałem podzieli się z wami "Moja Siostra Alchemicus".

***

12.00 Wspólne tworzenie muralu na dziedzińcu

tłumaczone na angielski i ukraiński

Mural będzie propozycją wyglądu fasady Nowego Teatru. Wykorzystując różne techniki malarskie, w asyście artystów z ASP, stworzymy nadzwyczajne dzieło. Zarys będzie nawiązywać do spektakli Nowego Teatru adresowanych do dziecięcej widowni.

***

14.00 Gry podwórkowe z SowaLiską

tłumaczone angielski i ukraiński

Zośka, szczur, komórki do wynajęcia, kapsle... Wszystkie dzieciaki zapraszamy na podróż w czasie! Sowaliska odkurzy dla nas zapomniane zabawy podwórkowe i zaproponuje wyjątkowe aktywności, które dzisiaj powoli odchodzą w zapomnienie. Ocalmy kultowe gry i pokażmy pociechom hity naszego dzieciństwa. Doskonała rozrywka i stuprocentowe zaangażowanie maluchów - gwarantowane!

***

18.00 Koncert MONT

Wstęp na warsztaty, koncert i udział w zabawach: bezpłatny