powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Limanowa. Wakacyjne warsztaty teatralne dla dorosłych

Szykują się bardzo intensywne dni - 7 dni pracy po 7 godzin, a wszystko zakończone pokazami, jednym w górach, drugim w Warszawie.

Na tydzień opuszczamy codzienność i szukamy siebie w nowym, spokojniejszym otoczeniu, gdzie przez tydzień pracujemy nad wspólnie wybranym problemem, tworząc z niego podstawę do zbudowania spektaklu.

Szykują się bardzo intensywne dni - 7 dni pracy po 7 godzin, a wszystko zakończone pokazami, jednym w górach, drugim w Warszawie. Oderwani od codziennej rutyny, wreszcie będziecie mieć czas tylko dla siebie. Proponuję Wam pracę nad spektaklem, którego temat wyłonimy podczas warsztatów. Będzie to przedstawienie stworzone od początku do końca przez Was. Będziemy pracować metodą teatru społecznie zaangażowanego, który ma na celu poruszanie problemów ważnych dla społeczności. W tej pracy mniej ważny jest efekt, najważniejszy jest proces. Warsztaty będą podzielone na etapy: pracę nad podstawami techniki aktorskiej, pracę nad spektaklem (rozmowy, improwizacje, budowanie dramaturgii) oraz pokazy (jeden na zakończenie wyjazdu, drugi w Warszawie).

Koszt warsztatów to 1140 zł (2 posiłki dziennie, 8 noclegów - przyjeżdżamy 29.06., by zacząć pracę od rana kolejnego dnia, wyjeżdżamy rano 7 lipca ).

Warsztaty poprowadzi Marcin Zarzeczny.

Szczegółowe informacje: 504 155 237 lub na stronie www.warsztatyteatralne.eu.

Uwaga, liczba miejsc ograniczona, więc nie zastanawiajcie się zbyt długo i do dzieła.