powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Szczecin. Młody Off na Festiwalu Kontrapunkt - nabór na warsztaty

Aktywną teatralnie młodzież zapraszamy do udziału w dwudniowym spotkaniu (31.05-1.06), które odbędzie się w ramach Festiwalu OFF Kontrapunkt w Szczecinie.

Wydarzenie ma na celu poszerzenie pola refleksji na temat roli i kształtu teatru młodzieżowego. Każdy dzień obejmie dwie części - poranne warsztaty artystyczne (prowadzone przez artystów Zachodniopomorskiej Offensywy Teatralnej) oraz warsztaty merytoryczne, przygotowujące do udziału w popołudniowych panelach dyskusyjnych.

Organizator zapewnia uczestnikom wyżywienie oraz nocleg w schronisku młodzieżowym od 30.05 do 1.06, a także wstęp na spektakle prezentowane w tych dniach w ramach festiwalu OFF Kontrapunkt. Koszty transportu należy pokryć we własnym zakresie.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w wydarzeniu proszone są o wypełnienie poniższego formularza:

Młody Off na Kontrapunkcie

Do udziału w projekcie przyjmowane będą nie więcej niż dwie osoby należące do tej samej grupy teatralnej. Osoby niepełnoletnie proszone są dodatkowo o wskazanie nazwiska opiekuna wyjazdu (któremu również zapewniony zostanie nocleg w schronisku oraz posiłki).

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 28.04. Ilość miejsc ograniczona, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Z wybranymi osobami skontaktujemy się do 30.04.

Link do wydarzenia na Facbooku: https://bit.ly/2JiU5kT