powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Szczecin. Puzzle i ojcowie w Teatrze Kana

Najbliższe dwa kwietniowe weekendy w Teatrze Kana to przede wszystkim spektakle. W nadchodzący piątek zapraszamy Państwa do spędzenia czasu na spektaklu "Puzzle" zaprzyjaźnionego Teatru w Krzywym Zwierciadle.

W następny weekend zaś zagramy dwukrotnie uwielbiany przez szczecińską publiczność spektakl "Projekt: Ojciec", tym razem w towarzystwie napisów w języku niemieckim, by dać szansę pójścia do teatru w naszym mieście zarówno turystom zza niedalekiej granicy, jak i obcojęzycznym mieszkańcom Szczecina.

Kiedy dokładnie?

13 kwietnia, godzina 19, "Puzzle", spektakl Teatru w Krzywym Zwierciadle

2021 kwietnia, godzina 19, "Projekt: Ojciec", spektakl Teatru Kana (z napisami w języku niemieckim)

Jak zorganizować bilety?

Rezerwacje biletów i informacje: paula@kana.art.pl

Zakup biletów online: www.kana.art.pl

Przy rezerwacji mailowej prosimy o podanie daty wydarzenia, liczby oraz rodzaju biletów (normalne, ulgowe).

Ceny biletów:

30 zł bilet normalny

25 zł bilet ulgowy (uczniowie, emeryci, renciści, studenci do 26. roku życia, doktoranci do 32. roku życia)

15 zł bilet grupowy (grupa powyżej 10 osób)

10 zł bilet rodzinny (osoby posiadające Szczecińską Kartę Rodzinną lub Szczecińską Kartę Seniora)

**

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O WYDARZENIACH

"Puzzle"[na zdjęciu]

spektakl Teatru w Krzywym Zwierciadle

Jest to historia poszczególnych elementów układanki, jaką jest ludzkie życie. Pojedyncze części układanki wpływają na nasze istnienie, tworząc przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Jest to także opowieść o trudzie mozolnego dopasowywania fragmentów do całości, gdzie przypadkowy zbieg okoliczności może spowodować, że całość się rozsypuje. Dopiero zestawienie "puzzli" dać może odpowiedź na jakże istotne pytania: "kim jesteśmy" i "dokąd podążamy" - sprawą otwartą pozostaje jedynie niezmiennie problem przypadku.

*

"Projekt: Ojciec"

spektakl

() Konstrukcja sztuki, mimo iż tekst złożony jest z dzieł kilku autorów, jest bardzo spójna i prowadzi nas od momentu, kiedy dziecko jest jeszcze po tamtej stronie brzucha aż do chwili, kiedy patrząc na swoje już bardzo rozumne dzieci, trochę przez pryzmat własnego taty pojawiają się w oczach męskie łzy wzruszenia. Pomiędzy jest bardzo pouczająca i fantastycznie zagrana historia ojców, którzy najbardziej na świecie chcą być najlepsi dla swoich pociech. (Hubert Pełka, tatakarola.blogspot.com)

() Aktorzy grają na pełnej petardzie, z pełnym zaangażowaniem, czego dowodem są ich mokre od wysiłku t-shirty po spektaklu. Widać, że są ojcami, że wiedzą, o co chodzi. Dzięki temu ich postaci są szczególnie wiarygodne. (Tomasz Bułhak, tatawbudowie.wordpress.com)