Białystok. Dzień Otwarty w BTL

Zwiedzanie teatru razem z aktorami, czytanie bajki Marty Gu¶niowskiej oraz bilety na spektakle w promocyjnej cenie - takie atrakcje czekaj± na widzów Białostockiego Teatru Lalek w najbliższ± niedzielę, 25 marca.

Zobacz teatr od kulis. Kup bilety na spektakle w promocyjnej cenie

Marzec to szczególny miesiąc dla lalkarzy. 21 marca obchodzą oni Światowy Dzień Lalkarstwa, a już 27 marca Międzynarodowy Dzień Teatru. Ponieważ oba święta wypadają w tym roku w środku tygodnia, Białostocki Teatru Lalek będzie obchodził obie uroczystości jednego dnia - w najbliższą niedzielę, 25 marca.

Bilety na spektakle w promocyjnej cenie

Tego dnia BTL zaprasza na wyjątkową teatralną ucztę. Najmłodsi widzowie będą mogli obejrzeć kameralny spektakl "Misiaczek" z Sylwią Janowicz-Dobrowolską i Arturem Dwulitem (godz. 11.00), trochę starsze dzieci "Bajkę o rybaku i rybce" w reż. Igora Kazakova (godz. 11.00), zaś młodzież i dorośli "Puszczańskie opowieści" (godz. 18.00). Tego dnia wszystkie bilety na spektakle w cenie biletu ulgowego. Rezerwacje i bilety pod numerem tel. 85 742 50 31 wew. 112, 115.

Czytanie bajki Marty Guśniowskiej

Czytanie tekstów sztuk teatralnych Marty Guśniowskiej w BTL to już tradycja. Tym razem aktorzy Białostockiego Teatru Lalek przeczytają "Bajkę na wiosnę". Początek czytania o godzinie 12.00. Wstęp na czytanie bajki jest bezpłatny, nie ma konieczności wcześniejszej rezerwacji miejsc.

Zwiedź teatr z przewodnikiem

Co dzieje się w kulisach gdy na scenie trwa spektakl? Jak wyglądają kabiny elektroakustyczne? Jakie skarby skrywa Piwnica Lalek? W trakcie spaceru po BTL aktorzy - Ryszard Doliński, Piotr Wiktorko, Magdalena Dąbrowska, Kamila Wróbel, Michał Jarmoszuk, Grażyna Kozłowska, Izabela Maria Wilczewska, Łucja Grzeszczyk, Ewa Żebrowska i Wiesław Czołpiński - pokażą niemal wszystkie zakamarki Teatru. To wspaniała okazja, by zajrzeć do miejsc, do których publiczność zwykle nie ma dostępu. Zwiedzanie umili swą muzyką Kapela BTL-a w składzie: Alicja Bach, Paweł Sławomir Szymański i Krzysztof Pilat. Zwiedzanie teatru z przewodnikiem od 13.00 do 15.00. Wstęp wolny, bez konieczności wcześniejszej rezerwacji.

Więcej informacji pod numerem tel. 85 742 50 31 wew. 112, 115.

e-teatr.pl - wortal teatru polskiego © Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego