powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Poznań. PTT zaprasza do współkreowania monografii jubileuszowej

Polski Teatr Tańca przygotowuje się do obchodów 45-lecia istnienia. Pragniemy zainspirować naszych Widzów do współtworzenia naszej jubileuszowej monografii. Nasze zaproszenie adresowane jest do osób, pragnących wnieść swój wkład w zbiorową wypowiedź wokół fenomenu "teatr tańca" - informuje PTT.

Wszystkich, którzy zechcą podzielić się z nami swoją refleksją, prosimy o uzupełnienie wypowiedzi: "Teatr tańca to..." oraz wypełnienia oświadczenia [LINK PONIŻEJ], które można również pobrać z naszej strony internetowej oraz FB.

Przesłane treści zostaną opublikowane w jubileuszowej monografii, przygotowywanej na 45-lecie Polskiego Teatru Tańca.

Prosimy o przesyłanie tekstów na adres: album@ptt-poznan.pl lub pocztą na adres: Polski Teatr Tańca, ul. Kozia 4, 61 - 835, Poznań, z dopiskiem "Teatr tańca".

Okazją do przekazania wypowiedzi i oświadczenia będą także wydarzenia organizowane przez Polski Teatr Tańca. Czekamy na Państwa już jutro, 15 marca o godz. 19.00 w Studio Polskiego Teatru Tańca, podczas spotkania w cyklu "Odpowiednie dać Tańcowi słowo. Czwartkowe rozmowy o tańcu", które poświęcone będzie książce pt. "Polskie artystki awangardy tanecznej. Historie i rekonstrukcje" pod redakcją Joanny Szymajdy. Wydawcami są Instytut Muzyki i Tańca oraz Instytut Adama Mickiewicza. Gośćmi Anny Królicy będą: Joanna Szymajda, badaczka i krytyczka tańca Hanna Raszewska-Kursa oraz Iwona Pasińska, dyrektor Polskiego Teatru Tańca.

Serdecznie zapraszamy i już dziś dziękujemy za refleksje, którymi podzielą się z nami Widzowie, oraz za popularyzowanie sztuki pisania o zjawisku "teatr tańca".