powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. Nabór na konkurs "Szukamy Polskiego Szekspira" przedłużony

Polski Ośrodek ASSITEJ informuje, że nabór sztuk na tegoroczną, XVII edycję Ogólnopolskiego Konkursu Dla Młodych Dramatopisarzy "Szukamy Polskiego Szekspira" został przedłużony do dnia 4 maja.

Konkurs od 1984 r. wspiera i promuje twórczość teatralną wśród najmłodszego pokolenia (12-21 lat), realizując założenia edukacji przez sztukę. Uczestnicy i laureaci konkursu, m.in. Michał Walczak, Aneta Wróbel, Adam Biernacki, Natalia Mołodowiec, Karolina Kaleta, współpracują obecnie z wieloma teatrami i grupami teatralnymi i stają się wartościowymi twórcami, pełniącymi rolę dramaturgów, autorów, reżyserów i animatorów kultury.

Na laureatów konkursu czekają nagrody, m.in. udział w letnich warsztatach teatralnych z kultowym Ogniskiem Teatralnym "U Machulskich" czy udział w międzynarodowych warsztatach Interplay.

Opatrzone godłem sztuki teatralne należy wysyłać zgodnie z regulaminem umieszczonym na stronie https://web.facebook.com/SzukamyPolskiegoSzekspira/ na adres: PO ASSITEJ, ul. Lubelska 30/32, 03-802 Warszawa, z dopiskiem "Szukamy Polskiego Szekspira" "