powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. Warsztaty aktorskie z Romą Gąsiorowską

18 marca w W-arte! odbędą się warsztaty aktorskie z Romą Gąsiorowską.

- Improwizacja w aktorstwie to sztuka bycia tu i teraz w pełnej gotowości i symbiozie z postacią. To najczystsza forma kreacji - mówi Roma Gąsiorowska. Warsztaty, które poprowadzi są przeznaczone dla tzw. półprofesjonalistów, ludzi z doświadczeniem aktorskim, po kursach lub warsztatach, którzy chcą nabrać pewności siebie w improwizacji. Ta umiejętność bardzo przydaje się podczas castingów i pozwala odważnie proponować podczas procesu budowania postaci, otwiera wyobraźnię i nietuzinkową kreatywność podczas pracy.

Aby wziąć udział w warsztacie, osoby zainteresowane muszą przejść preselekcję: wysłać do nas nagranie wideo ( zwykłe nagranie komórką), podczas którego zrealizują następujące zadanie:

Rozmowa telefoniczna:

1. wariant

Rozmawiasz przez telefon z bliską Ci osobą, jesteś w dobrym nastroju, ta osoba po chwili rozmowy przekazuje Ci dramatyczną informację, całkowicie zaskoczona/y zmieniasz nastrój

2. wariant

Rozmawiasz przez telefon z bliską Ci osobą, jesteś w bardzo kiepskim nastroju, zwierzasz się ze swojego problemu i po chwili dostajesz od tej osoby zastrzyk pozytywnej energii i powoli zmieniasz nastrój.

Oba filmiki nie powinny trwać więcej niż minutę. Prosimy wysłać je na adres warsztaty@w-arte.pl.

Osoby, które chcą uczestniczyć w warsztacie 18 stego marca i poczują się pewnie w improwizacji, będą miały szansę uczestniczyć w zamkniętych warsztatach, które Roma Gąsiorowska prowadzić będzie ze studentami Gdyńskiej Szkoły Filmowej i z profesorami z tej szkoły: Robertem Glińskim, Sławomirem Fabickim i Wojciechem Marczewskim. To prestiżowe wydarzenie, które otwiera kontakty i możliwości grania w etiudach młodych reżyserów. Warsztaty z GSF odbywać się będą 26 i 27 marca, jednak są to niezależne warsztaty i o ewentualnym uczestnictwie w nich Roma Gąsiorowska będzie decydowała po 18 marca.

Data: 18 marca

Godziny: 9.00-17.00

Miejsce: Łowicka 56/3, siedziba W-arte!

Koszt: 500 zł ( wpisowe w wysokości 200 zł płatne do 15 stego marca, wpisowe jest gwarancją rezerwacji miejsca i jest bezzwrotne).

Podczas warsztatów realizowany będzie materiał video, z którego powstanie minutowy film do dyspozycji uczestników.

Więcej informacji pod numerem telefonu: +48 501 580 171