powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. Wprowadzenie do techniki Meisnera z Ewą Ostrowską-Kunert

Kurs Intro, który zapozna uczestników z podstawową praktyką w technice Meisnera, czyli ćwiczeniem "Repetition".

To ćwiczenie zaprojektowane w taki sposób, żeby usunąć "intelektualizm" z aktora, a zamiast tego sprawić żeby reagował spontanicznie" - S. Meisner

Kurs pozwala w dość krótkim czasie poznać pryncypia wyznawane przez Sanforda Meisnera: uczy wychodzić z własnej głowy, aktywnie słuchać, ufać sobie, reagować szczerze i spontanicznie, a przede wszystkim ma na celu bycie w świadomym, głębokim kontakcie z parterem na scenie, pracując w teraźniejszości, tu i teraz bez planowania, oczekiwania efektu.

Stosując się do prostych, choć wymagających precyzji i ćwiczenia zasad, odkryjesz, że masz w sobie wszystko: cały wachlarz emocji.

EWA OSTROWSKA - KUNERT

Ukończyła pełen trening aktorski w technice Sanforda Meisnera w Actor's Temple w Londynie, pod okiem Garego Condes'a. Jest jedną z nielicznych osób w Polsce sumiennie wykształconych w tej technice. Pobierała indywidualne lekcje m.in. u Toma Radcliffe, wybitnego trenera techniki, który przez lata szkolił się u samego Meisnera. Występowała na deskach warszawskiego Teatru TrzyRzecze. Jest także magistrem Psychologii w Zarządzaniu. Obroniła pracę o potrzebie wykorzystywania metod coachingowych w aktorstwie. Prowadziła zajęcia w studio Acting Coach oraz w Laboratorium Meisnera. Zajmuje się coachingiem aktorów naplanach filmowych. Jest współzałożycielką Studia Drama Point.

17 i 18.03 - 15.00- 20.00

24 i 25.03 - 15.00-20.00

cena: 550 zł

ilość uczestników ograniczona

gwarancją miejsca jest wpłata zaliczki 150 zł

Wpłat tytułem: Intro-marzec

prosimy dokonywać na konto:

Fundacja Drama Point

ul.Balonowa 21/2 02-653 Warszawa

mbank

38 1140 2004 0000 3602 7648 3529