Warszawa. Rusza nabór wniosków do programu "Lato w teatrze 2018"

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do składania projektów wakacyjnych warsztatów artystycznych dla dzieci i młodzieży. Nabór wniosków do programu Lato w teatrze odbędzie się w tym roku po raz pierwszy poprzez system WITKAC.

Lato w teatrze to ogólnopolski program grantowy skierowany do teatrów, samorządowych instytucji kultury oraz organizacji pozarządowych - ośrodków, które w okresie letnich wakacji szkolnych chcą zorganizować warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży zakończone pokazem.

Wnioski do tegorocznej edycji programu Lato w teatrze można składać do 16 marca 2018 roku wyłącznie przez system WITKAC. (link: https://witkac.pl/Account/Login#/contest/view?id=5886)

Regulamin oraz szczegółowe informacje znajdują się na www.latowteatrze.pl (link: http://latowteatrze.pl/o_programie,zloz_wniosek.html) i na www.instytut-teatralny.pl

Spośród nadesłanych zgłoszeń Komisja Ekspertów Lata w teatrze wybierze najciekawsze propozycje, które uzyskają dofinansowanie w wysokości maksymalnie 40 000 złotych. Lista wybranych projektów zostanie ogłoszona najpóźniej 13 kwietnia 2018 roku na stronach www.latowteatrze.pl oraz www.instytut-teatralny.pl.

Program jest finansowany z budżetu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Kontakt:

Joanna Krukowska

koordynatorka konkursu grantowego

tel. 22 501 70 20

latowteatrze@instytut-teatralny.pl

e-teatr.pl - wortal teatru polskiego © Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego