powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Katowice. II Przegląd Teatralny "Tu i teraz" na Scenie w Galerii

Teatr Śląski zaprasza do kolejnej edycji przeglądu teatralnego TU&TERAZ. Nietypową przestrzeń - Scenę w Galerii na poddaszu Galerii Katowickiej - oddamy ponownie w ręce gości. Z przesłanych propozycji wybierzemy kilka i zaprezentujemy je wiosną na Scenie w Galerii - w profesjonalnej przestrzeni teatralnej na poddaszu Galerii Katowickiej, z widownią na 200 osób.

Uczestnikami Przeglądu mogą być grupy teatralne lub artyści indywidualni, realizujący projekty teatralne. Formuła jest otwarta na dowolne formy teatralne, w tym teatr dramatyczny, teatr tańca, performans, formy teatralno-muzyczne i teatralno-kabaretowe.

Do współpracy zaprosimy wybranych artystów. Wyboru dokona komisja w składzie: Łukasz Drewniak (krytyk teatralny), Arkadiusz Jakubik (aktor i reżyser), Anna Kadulska (aktorka), Katarzyna Knychalska (redaktorka portalu teatralny.pl) oraz Dagmara Gumkowska (kuratorka teatralna, manager kultury), koordynująca całość przeglądu w Teatrze Śląskim.

Wybranym artystom Teatr Śląski zapewni Scenę w Galerii (rider Sceny w Galerii dostępny na stronie www.teatrslaski.art.pl) z obsługą jednego realizatora światła i dźwięku oraz udział we wpływach ze sprzedaży biletów.

Jak się zgłosić?

Na zgłoszenia czekamy do 26 lutego 2018 r. Zgłoszenie przesłane drogą elektroniczną na adres d.gumkowska@teatrslaski.art.pl powinno zawierać:

- link do nagrania audiowizualnego zawierającego zapis spektaklu, umieszczonego na jednym z serwisów internetowych umożliwiających bezpłatne odtwarzanie strumieniowe,

- wypełniony formularz zgłoszeniowy (dostępny na stronie www.teatrslaski.art.pl).

Szczegółowe zasady Przeglądu Teatralnego Tu i Teraz zawarte są w regulaminie dostępnym na stronie: www.teatrslaski.art.pl