powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. Warsztaty aktorskie z Przemysławem Bluszczem AktoRstudio

24 i 25 lutego odbędą się warsztaty prowadzone przez Przemysława Bluszcza, od kilku lat wykładającego w Studium AktoRstudio.

W pracy z uczestnikami warsztatów Przemek stawia na naturalność i osobowość, pokazuje w jaki sposób wykorzystać w aktorstwie atuty własnej charakterystyczności. Oswaja kamerę, uczy partnerować i koncentrować się odpowiednio podczas pracy, aby osiągnąć zamierzony efekt.

Jego metoda opiera się w dużej mierze na wsłuchiwaniu się w uczestników warsztatów i wydobywaniu z nich ich własnej siły i odrębności oraz przekładaniu tych cech na język filmu.

"Nie widze drzewa

nie wiem jakie to kwiaty - pachna"

Basho (1688)

- Proponuję spotkanie, ktorego istota bedzie "obecnosc" - przed drugim człowiekiem, na scenie, przed kamera i mikrofonem. Podczas warsztatu dazyc bedziemy do prostoty i konkretu aktorskich działan -mówi Przemek - rytm/ czas/ przestrzen/ rozmowa. To tematy, którymi chcę się zająć.

Warsztat trwa łącznie 10 h.

24 lutego 9.00-15.00 (w tym dwie przerwy 15 min oraz jedna 30 min)

25 lutego 9.00-15.00 (w tym dwie przerwy 15 min oraz jedna 30 min)

Miejsce: Casting'Art, ul. Batorego 14

Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania pod mailem: warsztaty@w-arte.pl lub pod numerem tel. +48 501 580 171

Koszt warsztatu 450 zł

Wpisowe w wysokości 200 zł płatne do 16 lutego jest gwarancja rezerwacji miejsca (bezzwrotne w przypadku rezygnacji uczestnika z warsztatu)

Pieniądze należy wpłacić na konto w -arte sp.z o.o. numer konta: 38102011270000110202168482

tytułem: warsztaty z P. Bluszczem

Przemysław Bluszcz - aktor Teatru Ateneum w Warszawie. Występuje na scenach Teatru Modrzejewskiej w Legnicy, Teatru Współczesnego we Wrocławiu, Teatru Syrena i Teatru Kamienica w Warszawie. Ma na swoim koncie nagrody aktorskie festiwali teatralnych w Kaliszu, Zabrzu, Szczecinie i Bydgoszczy. Dwukrotny laureat nagrody za kreacje aktorska w Konkursie na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej organizowanym przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Nagrodzony za debiut na 49 Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Znany z seriali telewizyjnych "Odwróceni", "Czas Honoru", "Przepis na życie", "Ratownicy", "Pakt", "Belfer" oraz filmów fabularnych "Zero", "Supermarket", "Jesteś bogiem", "Drogówka", "Konwój" czy "Być jak Kazimierz Deyna".