powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Katowice. Nabór do przeglądu "Tu i Teraz!" w Teatrze Śląskim

Do 26 lutego można zgłaszać się do 2. edycji przeglądu teatralnego na Scenie w Galerii.

Śląska gościnność zobowiązuje. Teatr Śląski zaprasza do kolejnej edycji przeglądu teatralnego Tu i TERAZ! Nietypowa przestrzeń, Scena w Galerii na poddaszu Galerii Katowickiej, ponownie trafi w ręce gości. Z przesłanych propozycji wybranych zostanie kilka i zaprezentowanych wiosną na scenie z widownią na 200 osób.

Jak się zgłosić?

Do 26 lutego 2016 r. czekamy na zgłoszenia. Regulamin określający zasady oraz kartę zgłoszenia można znaleźć na stronie internetowej Teatru Śląskiego w Strefie Teatru, w zakładce Projekty. (http://www.teatrslaski.art.pl/strefateatru/projekt/28).

Do współpracy zaproszeni zostaną wybrani artyści. Wyboru dokona komisja w składzie: Łukasz Drewniak (krytyk teatralny), Arkadiusz Jakubik (aktor i reżyser), Anna Kadulska (aktorka), Katarzyna Knychalska (redaktorkaTeatralny.pl) oraz Dagmara Gumkowska, koordynatorka przeglądu w Teatrze Śląskim.

Uczestnikami Przeglądu mogą być grupy teatralne lub artyści indywidualni, realizujący projekty teatralne. Formuła jest otwarta na dowolne formy teatralne, w tym teatr dramatyczny, teatr tańca, performance, formy teatralno-muzyczne i teatralno-kabaretowe.