powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Rzeszów. Warsztaty z techniki Meisnera

To warsztat dla tych, dla których autentyczność i spontaniczność jest kluczowa. Dla aktorów i aktorów amatorów gotowych na otwarcie, pójście za impulsem, intensywne doświadczenie siebie i partnera poza strefą komfortu.

WPROWADZENIE DO TECHNIKI MEISNERA- RZESZÓW

Po raz kolejny stoi przed Wami szansa dołączenia do niesamowitej przygody, jaką jest zgłębianie techniki Meisnera!

Aktorstwo może być sztuką. Aby sprzyjać procesom twórczym w zawodzie aktora, potrzebny jest solidny warsztat. Nawyki wyniesione z funkcjonowania w społeczeństwie, stoją niestety na drodze do kreatywnego podejścia do aktorstwa, ograniczają zdolności ekspresji. Często słuchamy wybiórczo, dopuszczamy do siebie tylko to, co chcemy dopuścić, nie wychodzimy poza strefę komfortu. Kurs Wprowadzenie do Meisnera może to zmienić.

Podczas zajęć aktorzy zapoznają się z bazowym ćwiczeniem techniki Meisnera: ćwiczeniem Powtórek ( Repetition). Praca ta może zaskoczyć uczestników świeżym spojrzeniem i głębokim wglądem w aktorstwo." Kurs jest bardzo angażujący i wymagający emocjonalnie, zapraszamy tylko osoby pełnoletnie.

Warsztat jest skierowany do aktorów profesjonalnych i praktykujących aktorów amatorów. Zapraszamy również do uczestnictwa reżyserów, scenarzystów, wokalistów oraz tancerzy.

Ilość uczestników: max 10 osób.

Czas pracy: 20 godzin

Koszt: 550 złotych

Termin: 01.III-04.III.2018

Miejsce: Rzeszów

Pytania oraz zapisy prosimy kierować mailowo: hurrakultura@gmail.com. Proszę wysłać kilka słów o swoim dotychczasowym dorobku/CV.

Na życzenie wystawiamy zaświadczenie o ukończeniu kursu oraz rachunki, zastrzegamy sobie prawo do wyboru uczestników kursu na podstawie nadesłanych zgłoszeń.

Organizatorzy: Laboratorium Meisnera, Teatr Poddańczy

O JUDY TURAN (Prowadząca)

http://laboratoriummeisnera.pl/judy-turan/