powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa-Poznań. Fundacja Czerwone Noski poszukuje artystów

Czerwone Noski są częścią Grupy Red Noses Clowndoctors International. Nasi klowni odwiedzają rocznie kilkanaście tysięcy małych pacjentów oddziałów szpitalnych w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu, gdzie prowadzą profesjonalną terapię śmiechem. Aktualnie poszukuje artystów do roli klauna szpitalnego do Warszawy i Poznania.

Kandydaci powinni posiadać doświadczenie sceniczne i kompetencje w co najmniej jednej z wymienionych dziedzin: aktorstwo, muzyka, improwizacja teatralna, akrobatyka, żonglerka, kabaret, teatr ruchu, taniec.

Osoby wyłonione w castingu wezmą udział w specjalnym programie szkoleniowym, który będzie obejmował m.in. warsztaty oraz wizyty z udziałem coacha i profesjonalnych klownów na oddziałach szpitalnych, a następnie podejmą płatną pracę w szpitalu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV do 6 lutego wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych* na adres: casting@czerwonenoski.pl

Castingi mają charakter warsztatów klowningu.

Terminy castingów/warsztatów:

pierwszy etap:

Poznań: 11 lutego, godz. 12.00-16.00

Warszawa: 17-18 lutego, godz. 10.00-17.00

drugi etap: Warszawa, 10-11 marca, godz. 10:00-17:00

Na II etap castingu zostaną zaproszone wybrane osoby. Będą to warsztaty klowningu, które poprowadzi Dyrektor Artystyczny grupy Red Noses International.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.