powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Kraków. Konkurs choreograficzny 3...2...1....TANIEC! 2018

Nowohuckie Centrum Kultury - Krakowskie Centrum Choreograficzne zaprasza tancerzy i choreografów do udziału w 8. edycji konkursu choreograficznego 3...2...1...TANIEC!, która odbędzie się w dniach 24-25 marca 2018.

Konkurs choreograficzny 3...2...1...TANIEC! odbywa się corocznie od 2011 roku jako impreza o charakterze międzynarodowym, prezentuje krótkie formy solowe, duety i tria oparte na szeroko rozumianej technice tańca współczesnego. Podstawowym celem konkursu jest konfrontacja własnej twórczości choreograficznej z profesjonalnym jury oraz możliwość otwartej dyskusji z udziałem jurorów i publiczności, służąca również edukacji widowni tańca. 3...2...1...TANIEC! jest jednym z nielicznych polskich konkursów, który skierowany jest do choreografów z Polski i zagranicy, poszukujących własnego, oryginalnego języka scenicznej wypowiedzi, niezależnie od ich wieku i doświadczenia.

Wyróżnikiem konkursu jest jego forma, według której każdy juror, bez konsultacji z pozostałymi członkami jury, przyznaje dwie własne nagrody dla dwóch wybranych prezentacji, określając w certyfikacie konkretne wartości prezentacji decydujące o jej wyróżnieniu. Dodatkowymi nagrodami w konkursie jest nagroda publiczności oraz nagroda Grand Prix, która zostanie wybrana przez organizatorów spośród wszystkich laureatów i zostanie przyznana po raz pierwszy podczas tegorocznej edycji konkursu.

24 marca 2018 w Studio KCC wystąpią wszyscy twórcy zakwalifikowani do konkursu

25 marca 2018 odbędzie się wielki finał, prezentujący nagrodzonych artystów

Zapraszamy publiczność na oba wieczory w ramach 3...2...1...TANIEC!

24 marca widownia będzie miała okazję wybrać własną nagrodę - nagrodę publiczności

otwarcie zgłoszeń: 10 stycznia 2018

deadline zgłoszeń: 26 lutego 2018

wyniki preselekcji: 5 marca 2018