powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. Warsztaty aktorskie połączone z naborem do zespołu Teatru Kontrapunkt

Ogłaszamy nabór na warsztaty aktorskie Teatru Kontrapunkt. Weź udział w czteromiesięcznym cyklu warsztatów i dołącz do zespołu. Casting już 26 stycznia!

JEŚLI CHCESZ:

występować na scenie

nauczyć się profesjonalnej pracy aktora

być częścią zespołu z ponad 18-letnią tradycją

brać udział w warsztatach, pokazach i spektaklach teatralnych

DOŁĄCZ DO NAS!

Dzięki doświadczeniu prowadzących, Zbigniewowi Bogdańskiemu i Paulinie Staniaszek, praca będzie przebiegała dwutorowo. Z jednej strony rozwijany będzie kunszt pracy ze słowem, emisja głosu, dykcja, interpretacja tekstu, a z drugiej tajniki pracy z ciałem - ruch sceniczny, kompozycja grupowa, uwrażliwienie ciała, rytmika. W kolejnych etapach uczestnicy poznają pracę z rekwizytem, nauczą się budować etiudy, przejdą przez elementarne zadania aktorskie. Zwieńczeniem warsztatów będzie otwarty pokaz, stanowiący ostateczną weryfikację umiejętności adeptów i otwierający im drogę do udziału w produkcjach i przedsięwzięciach Teatru Kontrapunkt.

Casting i pierwsze spotkanie odbędzie się 26.stycznia w Natolińskim Ośrodku Kultury (ul. Na uboczu 3)

godz. 18:30

Warsztaty kierowane są do osób dorosłych. Zajęcia będą odbywać się w piątki (18:30-21:30). Przewidywany termin pokazu i zakończenia procesu naboru - maj 2018. Wymagana jest pełna dyspozycyjność.

Masz pytania? Napisz do nas: info@teatrkontrapunkt.pl

Szczegóły na: http://teatrkontrapunkt.pl/warsztaty-aktorskie/

Teatr Kontrapunkt

18 lat działalności, na koncie 23 premiery, a w szeregach dziesiątki młodych artystów. Teatr klasycznej formy, założony i prowadzony przez Zbigniewa Bogdańskiego stał się jednym z najbardziej wartościowych miejsc na kulturalnej mapie Warszawy, gdzie młodzi adepci mogą uczyć się rzemiosła, rozwijać wrażliwość i zdobywać doświadczenie na scenie. Duży nacisk położony jest na wyuczenie etyki pracy aktorskiej i dyscypliny, bez których uprawianie teatru w żadnej formie nie byłoby możliwe. Dzięki temu ursynowski Teatr Kontrapunkt od lat kojarzony jest z profesjonalizmem.