powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Poznań. "Baśń o grającym imbryku" w Scenie na Piętrze

Estrada Poznańska otwiera nowy sezon teatralny dla dzieci. Na scenie przy Masztalarskiej 8, zagoszczą przedstawienia z Wrocławia, Wałbrzycha czy Słupska. 27 stycznia w Scenie na Piętrze wystąpi popularny Teatr Wariate.

Nie zabraknie znanych i lubianych postaci, ale także nowych przyjaźni i tytułów. Na zakończenie sezonu (w czerwcu) na najmłodszych widzów czeka niespodzianka - premiera przedstawienia organizowanego wspólnie z wydawnictwem Media Rodzina.

- Dzieciaki na Piętrze to wierni, oddani i wymagający widzowie, którzy wspólnie bawią się, rozwijają i oswajają świat, a wszystko to za sprawą wartościowych propozycji. Dzieci nie tylko dobrze się bawią, ale przede wszystkim chcą do nas wracać - komentuje Anna Rozmianiec, kuratorka cyklu.

Ważnym punktem cyklu pozostają warsztaty. Dzieciaki będą miały okazję nie tylko obcować z teatrem, ale również ze sztukami plastycznymi, filmem, muzyką, literaturą czy kulinariami.

Pierwszy spektakl odbędzie się 27 stycznia w Scenie na Piętrze. Teatr Wariate przedstawi "Baśń o grającym imbryku". Historia opowiada o zmęczonym życiem kowalu, który postanawia zmienić fach i odnaleźć swoje miejsce na ziemi. Zadanie ułatwia mu zaczarowany imbryk.

***

"Baśń o grającym imbryku" Teatr Wariate"

27.01.18, g. 16:00, Scena na Piętrze,

bilety 10 zł (dostępne w kasie Estrady Poznańskiej oraz na bilety24.pl)

---

Dzieciaki na Piętrze to teatralny cykl dla najmłodszych połączony z twórczymi warsztatami. Scenę na Piętrze odwiedzają najróżniejsi przedstawiciele teatralni z przygotowanym repertuarem dla dzieci. Do tej pory z wydarzeń w ramach inicjatywy skorzystało ponad 10 000 dzieci.