powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. Spektakl w prezencie na 8. urodziny Och-Teatru

W styczniu Och-Teatr świętować będzie swoje 8. urodziny. Z tej okazji odbędzie się spektakl urodzinowy, który zostanie zagrany w prezencie dla widzów we wtorek 16 stycznia o godz. 19.00. Będą to "Lekcje stepowania" w reż. Krystyny Jandy.

Premiera spektaklu odbyła się w grudniu 2016 r. Bohaterami są uczestnicy kursu stepowania. Każda z postaci uczęszcza na lekcje z innego powodu, przychodzi z własną opowieścią, osobowością i temperamentem. Sztuka ta grana była na wielu europejskich scenach, a w latach 90. powstał film, w którym główną rolę zagrała Liza Minnelli. Przedstawienie łączy komedię z wątkami obyczajowymi i dużą dawką tańca. Spektakl zebrał dużo dobrych recenzji.

W spektaklu występują: Izabela Dąbrowska, Anna Iberszer, Joanna Moro, Elżbieta Romanowska, Krystyna Tkacz, Maria Winiarska, Zofia Zborowska, Katarzyna Żak, Kamil Maćkowiak i Alicja Przerazińska oraz Katarzyna Traczyńska (swing) i Jan Malawski (głos).

Bezpłatne wejściówki na spektakl będzie można już odbierać w kasie Och-Teatru. Każdy widz może otrzymać maksymalnie 2 wejściówki.