powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Kielce. Licytacja roli dla dziewczynki lub chłopca w Kubusiu

W najbliższą niedzielę, 14 stycznia, odbędzie się 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a jego celem będzie pozyskanie środków dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. Teatr Kubuś, jak co roku, przyłącza się do Orkiestry Jurka Owsiaka.

14 stycznia tuż po spektaklu "Na Arce o ósmej", który rozpocznie się o godz. 11, w Teatrze Kubuś odbędzie się licytacja roli dla dziewczynki lub chłopca.

Będzie to rola w innym naszym spektaklu "Przygody Koziołka Matołka" (na zdjęciu), którego główny bohater - Koziołek przemierza świat, szukając swego miejsca na ziemi. Odwiedza egzotyczne kraje, poznaje ich mieszkańców i przeżywa wiele emocjonujących przygód. To przedstawienie cieszy się ogromną popularnością, bawiąc wciąż nowe pokolenia widzów.

Zwycięzca licytacji jeszcze w styczniu wystąpi w spektaklu "Przygody Koziołka Matołka", w towarzystwie aktorów, na profesjonalnej scenie.

Do obejrzenia tego wyjątkowego przedstawienia teatr "Kubuś" zaprosi gratis całą klasę lub grupę przedszkolną, do której zwycięzca licytacji uczęszcza.

Występ poprzedzą próby z aktorami i reżyserem.

Nie przegapcie takiej okazji!

Zapraszamy do licytacji i wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!