powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Łódź. W piątek premiera spektaklu "Ślubu nie będzie" w Teatrze Nowym

Pierwszą w tym roku premierę przygotował Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka w Łodzi. W piątek widzowie zobaczą komedię muzyczną "Ślubu nie będzie" autorstwa brytyjskiego duetu - Ray Cooney i John Chapman. Spektakl wyreżyserował Paweł Pitera.

Jak mówią realizatorzy przedstawienia, to propozycja dla wszystkich, którzy "choć raz przeżyli przygotowania do wielkiej rodzinnej uroczystości, niefortunny wypadek, czy niezwykłe zauroczenie".

Przekonują, że widzowie obejrzą zaskakujące zwroty akcji, przezabawne sytuacje, usłyszą nasycone angielskim humorem dialogi. Wszystko przeplatane jest aranżacjami przebojów z lat 20. i 30 XX wieku.

Bohater spektaklu Thimothy Westerby jest właścicielem agencji reklamowej. Jest bardzo podekscytowany, choć niekoniecznie ślubem jedynej córki Judy, który ma rozpocząć się lada chwila. Przygotowuje się on właśnie do nowej kampanii dla firmy produkującej biustonosze i przed chwilą wpadł na genialny pomysł. Bieliznę będzie reklamować ponętna girlsa z lat dwudziestych.

W przedślubnym szaleństwie nikt nie podziela jednak jego entuzjazmu, bo wielka uroczystość zaczyna wisieć na włosku.

W spektaklu występują: Agnieszka Korzeniowska, Mirosława Olbińska, Lucyna Szierok, Diana Krupa (gościnnie), Paweł Audykowski, Wojciech Bartoszek, Dymitr Hołówko, Bartosz Turzyński.

Przedstawienie grane będzie na Dużej Sali.