powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Katowice. Koncert Świąteczny w Teatrze Żelaznym

Teatr Żelazny zaprasza 17 grudnia na Koncert Świąteczny i czytanie "Dziadka do orzechów". Podczas tego wydarzenia odbędzie się zbiórka karmy dla schroniska.

Drodzy Widzowie! Bądźmy razem tego dnia!

Podczas Koncertu Świątecznego wystąpią wokalistka Joanna Dolata i pianistka Aleksandra Wagner, a aktorzy Teatru Żelaznego - Małgorzata Gadecka, Marta Marzęcka-Wiśniewska i Piotr Wiśniewski - przeczytają "Dziadka do orzechów" E.T.A Hoffmann.

A potem?

wspólne wino i coś słodkiego!

Zapraszamy do teatralnego zakończenia roku razem z nami!

Magiczny wieczór w fantastycznej atmosferze z myślą o zwierzętach.

Jak co roku, organizujemy zbiórkę karmy dla zwierząt ze schroniska w Katowicach. Zabierz ze sobą do Teatru dowolną ilość karmy dla zwierząt a my dostarczymy ją potrzebującym zwierzętom.

W zeszłym roku dzięki Waszej hojności dostarczyliśmy 250 kg karmy dla zwierząt. W tym roku chcemy pobić ten wynik! Zachęcamy Was także do zorganizowania takich zbiórek w zakładach pracy czy wśród znajomych, a my przekażemy dla potrzebujących.

***

Joanna Dolata

Wokalistka, absolwentka Wydziału Kompozycji, Interpretacji, Edukacji i Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach na Kierunku Jazz i Muzyka Estradowa o specjalności wokalistyka jazzowa Wokalistka jest dwukrotną laureatką programu telewizyjnego Szansa na Sukces. Joanna to także zdobywczyni III miejsca na Międzynarodowym Festiwalu International Song Of The World w stolicy Mołdawii Kiszyniowie, nagrody Grand Prix Festiwalu Piosenki w Sławie, czy II miejsca z zespołem Mango Collective na festiwalu Allegro Tribute to Szpilman w Sosnowcu.

Pracowała nad głosem m.in. pod okiem Elżbiety Zapendowskiej oraz nauczycieli ze stowarzyszenia NVP i IVTOM. Doświadczenie sceniczne nabrała współpracując m.in. z Katarzyną Groniec, Marylą Rodowicz, Pawłem Kukizem, czy zespołem Lady Punk. Obecnie należy do zespołu Mango Collective. Poza główną pasją, jaką jest dla niej niewątpliwie muzyka, uwielbia managerować wydarzenia kulturalne, a zdarza jej się być także konferansjerką.

Bilety 30 zł

Rezerwacje

577 380 377

www.teatrzelazny.pl/wigilia2017